Isofa MAX mycí gel, dílenské mýdlo na ruce, abrazivní

593 Kč / ks 32 Kč / ks od 32 Kč / ks 490,10 Kč bez DPH 26,40 Kč bez DPH od 26,40 Kč bez DPH 59,30 Kč / 1 kg 71,10 Kč / 1 kg
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Profesionální mycí gel určený pro použití v náročných podmínkách. Dílenské mýdlo s abrazivní složkou.

Působí na nečistoty jako jsou saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů. Je vhodný k odstranění těžkého znečištění v tiskařském průmyslu, dílnách a servisech. Abrazivní složku představuje směs drcených nerostů a polyuretanového prachu.​ ISOFA MAX mycí gel na ruce, abrazivní pasta

Detailní informace

Detailní popis produktu

ISOFA MAX mycí gel na ruce, abrazivní pasta
Profesionální mycí gel určený pro použití v náročných podmínkách. Působí na nečistoty jako jsou saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů. Je vhodný k odstranění těžkého znečištění v tiskařském průmyslu, dílnách a servisech. Abrazivní složku představuje směs drcených nerostů a polyuretanového prachu.​ Dílenské mýdlo s abrazivní složkou.
 
buton uklizej chytre
 
Použití: 
Navlhčete ruce, naneste malé množství přípravku a roztírejte, dokud se znečištění neztratí. Dobře opláchněte a osušte. Následně doporučujeme použít některý krém z řady Isolda.  

Výhody:
jemné a účinné bio-abrazivo, avokádový olej regeneruje poškozenou a vysušenou pokožku příjemně parfémovaná.
 
Popis výrobku:
Profesionální mycí gel určený pro použití v náročných podmínkách. Působí na nečistoty jako jsou saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů. Je vhodný k odstranění těžkého znečištění v tiskařském průmyslu, dílnách a servisech. Abrazivní složku představuje směs drcených nerostů a polyuretanového prachu.
Návod k použití: Navlhčete ruce, naneste malé množství přípravku a roztírejte, dokud se znečištění neztratí. Dobře opláchněte a osušte. Následně doporučujeme použít některý krém na ruce z naší nabídky. Nepoužívat pro děti do 3 let.

Skupenství: gel, 
pH: 6,0 – 7,5
Barva: červená
Vůně: vůně citrusových plodů
Pokyny pro skladování: > 5 °C < 25 °C. Chránit před mrazem.
Balení: 450 g – 12 kusů v kartonu, 10 kg
Složení: Aqua, Olive Oil Peg-7 Esters, Polyacrylic Acid, Sodium Hydroxide, Dodecylbenzen Sulfonic Acid, Isopropyl Alcohol, Polyethylene, Parfum, Benzyl benzoate, Citral.
 
#brimi #brimicistidla #cistidla  #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcenaruce#abrazivnimydlo #dilenskemydlo #mydlododilny #mydlonaruce #isofa #abrazivnimydlo #solvina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: