Isofa PRO mycí pasta na ruce, dílenské mýdlo na ruce abrazivní

Novinka
Značka: Cormen
29 Kč / ks 24 Kč bez DPH 58 Kč / 1 kg
Objednáno
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.2.2023

Isofa PRO je profesionální mycí pasta, která obsahuje směs přírodních abraziv. Dílenské mýdlo s abrazivní složkou k odstranění středně odolných nečistot jako jsou maziva, brzdové usazeniny, cement, rez. Použitelná zejména v automobilovém a stavebním průmyslu. S jemnou vůní mandarinky a grepu.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální mycí pasta, která obsahuje směs přírodních abraziv. Nejúčinnější mycí složku tvoří jemně mleté piliny z tvrdého dřeva.
Výrobek určený k odstranění středně odolných nečistot jako jsou maziva, brzdové usazeniny, cement, rez. Použitelná zejména v automobilovém a stavebním průmyslu.
S jemnou vůní mandarinky a grepu.  ​
 
buton uklizej chytre
 
Ochrana pokožky:
Lanolín přispívá k regeneraci pokožky poškozené zejména při práci ve stavebním průmyslu. Prostřednictvím tříděných pilin a dřevěné moučky působí jako tisíce malých kartáčků, které na sebe navíc umí navázat i velké množství nečistoty. Odstraní špínu i z hloubky pokožky aniž by docházelo k jejímu poškození.
 
Použití:     
Navlhčete ruce, naneste malé množství přípravku a roztírejte, dokud se znečištění neztratí. Dobře opláchněte a osušte. Následně doporučujeme použít některý krém z řady Isolda.
 
Výhody:   
jemné a účinné bio-abrazivo
neobsahuje rozpouštědla
příjemně parfémovaná
 
Popis výrobku:
Profesionální mycí pasta, která obsahuje směs přírodních abraziv. Nejúčinnější mycí složku tvoří jemně mleté piliny z tvrdého dřeva. Výrobek je určený k odstranění středně odolných nečistot, jako jsou maziva, brzdové usazeniny, cement, rez. Pasta je použitelná zejména pro hygienu pokožky v automobilovém a stavebním průmyslu. Přípravek je parfémovaný jemnou vůní mandarinky a grepu. Dermatologicky příznivou složkou je lanolin. Lanolín přispívá k regeneraci pokožky poškozené zejména při práci ve stavebním průmyslu. Prostřednictvím tříděných pilin a dřevěné moučky působí jako tisíce malých kartáčků, které na sebe navíc umí navázat i velké množství nečistoty. Odstraní špínu i z hloubky pokožky aniž by docházelo k jejímu poškození.
 
Návod k použití:
Navlhčete ruce, naneste malé množství přípravku a roztírejte, dokud se znečištění neztratí. Dobře opláchněte a osušte. Následně doporučujeme použít některý krém z řady Isolda. Nepoužívat pro děti do 3 let.

Fyzikální a chemické vlastnosti:
Skupenství: suspenze
pH: 6,0 – 7,5
Barva: žlutá
Vůně: jemná vůně mandarinky grepu
Pokyny pro skladování:
> 5 °C < 25 °C. Chránit před mrazem.

Složení:
Aqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Fagus Sylvatica Sawdust, Aluminium Hydroxide, Sodium C14-17 Alkyl Sec Sulfonate, Lauryl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, PEG-75 Lanolin, Sodium N-(2-Carboxyethyl)-N-(2- Ethylhexyl)-Beta-Alaninate, Pentasodium Triphosphate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Limonene, Linalool.
 
#brimi #brimicistidla #cistidla  #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcenaruce#abrazivnimydlo #dilenskemydlo #mydlododilny #mydlonaruce #isofa #abrazivnimydlo #solvina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: