KARTÁČE, smetáky, stěrky Kobra různé druhy

Tip
Značka: Kobra
1 Kč / ks 0,80 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Položka byla vyprodána…

Tento produkt není k objednání, podívejte se na další produkty Kobra. Po Vaší registraci a jejím schválení uvidíte ceny Kobry a můžete objednávat. Ruční kartáček na ruce i nádobí. Kartáče a rejžáky na podlahy, stěrky a smetáky Kobra na podlahy. Kompletní sortiment. Registrujte se a uvidíte ceny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt není k objednání, podívejte se na další produkty Kobra, po registraci uvidíte jejich ceny.

Ruční kartáček na ruce i nádobí. Kartáče a rejžáky na podlahy, stěrky a smetáky Kobra na podlahy. Kompletní sortiment. Registrujte se a uvidíte ceny všech produktů Kobra, které již máme na webu. OBJEDNAT MŮŽETE COKOLIV Z KATALOGU.

Registrací do e-shopu získáte přístup k neveřejným cenám produktů a možnost jejich objednání.

Stáhněte si kompletní katalog a vyžádejte si celkový ceník na info@brimi.cz: 

Katalog Brimi-2020-Kobra

Čisticí pomůcky KOBRA - logo                                                                      

Odolné – teplotní, chemická stálost. Vydrží až 40x déle než běžné pomůcky. Násady, držáky mají životnost až 10 let. Možnost dokoupit náhradní díly. Účinnost pomůcek – kartáče drží tvar štětin, nevypadávají, nedrolí se. Efektivní ekologie - celková finanční úspora s ohledem na ekologickou šetrnost.
Na produkty Kobra se nevztahují slevy.
Produkty Kobra budou zasílány odděleně od čisticích prostředků.
Dopravné je na Kobru jednotné pro všechny zásilky 160 Kč.

Certifikáty vhodnosti úklidových pomůcek pro potravinářské provozy a testy kvality. Program KOBRA splňuje nejpřísnější normy, prohlášení a směrnice požadované EU i legislativou České republiky. Pro HACCP, u potravinářů také IFS, BRC apod.

buton uklizej chytre

Vyberte si z extra kvalitních úklidových pomůcek, smetáků, gumových košťat, podlahových stěrek, plastových kartáčů na teflon, kbelíků s víkem na potraviny, násad na smetáky, lopatky, kopisty a karty na těsta, které odpovídají vhodnosti pro váš HACCP. Kobra kartáče si oblíbíte, protože vám budou dobře sloužit při úklidu a čištění mnoho let.

#brimi #brimicistidla #cistidla  #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #kobra #kartacekobra #sterkynapodlahu #rejzaknapodlahu #vybaveniprouklid #odolnesmetaky

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky a dezinfekce
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: