Arenas EKO ekologický gel na praní prádla bez fosfátů, profesionální

Tip
Značka: Kiehl
233 Kč / ks 192,60 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2021

Prací ekologický koncentrát na prádlo bez fosfátů s enzymy. Vynikající prací výkon při 30 - 90 ° C. Bez bělidel, přesto zajišťuje vysoký stupeň bělosti.

Ekologický prací gel z Německa na praní prádla je vhodný pro praní bílého a barevného prádla i pro čištění textilu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARENAS ECO
Tekutý německý ekologický prací prostředek na praní prádla. 1l balení s dávkovací odměrkou - jedna odměrka 25 ml je na asi 4 kg prádla při nízké tvrdosti vody a nízkém znečištění prádla.

Z jedné láhve získáte až 40 pracích dávek na 4 kg prádla.

Ekologický prací gel, který překvapí svým účinkem. Je to totiž profesionální produkt.

buton uklizej chytre

Ekologický tekutý prací prášek ARENAS eco je naprostý šampión ve světě krásně čistého a vypraného prádla. Velká výhoda tohoto prášku je, že se jedná o gel, proto se s ním snadno manipuluje, a to především díky jeho dávkovací odměrce, která je součástí láhve. Jedna odměrka se rovná 25 ml. Prášek ARENAS-eco má vynikající rozpustnost, proto se neusazuje v pračce, řešit nemusíte ani problém s případnou vlhkostí v místnosti, kde je prášek umístěn, protože zde nehrozí žádné ztvrdnutí prášku a jeho znehodnocení. Prostředek bez fosfátů, ale s enzymy je vhodný pro prací teploty od 30 do 90 °C. Díky jeho složení je univerzální, využijete ho pro praní barevného i bílého prádla, odpadá tak hromadění mnoha dalších prostředků. Nemusíte se obávat ani přidaných bělidel, tento produkt neobsahuje totiž žádné, ovšem i tak garantuje velmi vysoký stupeň bělosti.

Prací prášek ARENAS eco obsahuje jen velmi jemné vůně a je vhodný pro citlivou i alergickou pokožku (ověřeno našimi zákazníky), která v poslední době trápí řádu z nás. Vyprané prádlo příjemně voní. Tento fakt jsme ověřili také v místech (možná kombinace velmi tvrdé vody z vlastní studny), kde používání běžných prášků z drogérií (opravdu mnoho druhů se za léta vyzkoušelo) mělo vždy po krátké době neblahá efekt na prádlo v tom smyslu, že ihned po vyprání bylo cítit jak „zatuchlé ponožky“. S Arenas-eco je to vše v pořádku a prádlo příjemně voní i bez aviváže.

Kdo z vás, se při praní prádla neobjede například bez aviváže, nemusí si zoufat, protože prášek můžete kombinovat s dalšími produkty ARENAS. Arenas-soft je jemná profesionální aviváž, která lehce a příjemně voní.

Evropská značka Ecolabel? Ano, s touto uznávanou značkou ekologicky šetrných produktů se prací prášek ARENAS eco může pochlubit. Vaše prádlo bude po vyprání dokonale čisté a v neposlední řadě i bez zátěže k životnímu prostředí. Máte-li domácí čističku odpadních vod, je Arenas eco výbornou volbou. Bakterie v čističce si tímto produktem nezabijete.

Jak tedy prací prášek správně použít, abyste docílili co nejlepších výsledků? Odpověď je jednoduchá, oddělit prádlo podle barvy (bílé/barevné), dodržet doporučenou teplotu praní pro prádlo a hlavně řídit se doporučeným dávkováním. Podle zkušeností našich zákazníků i nás samotných vypere jedna dávka (odměrka) i velmi špinavé montérky z dílny.
Prací ekologický koncentrát na prádlo bez fosfátů s enzymy. Vynikající prací výkon při 30 - 90 ° C

Bez bělidel, přesto zajišťuje vysoký stupeň bělosti.
Lze kombinovat s produkty ARENAS
Získal evropskou ekoznačku Ecolabel
Produkt byl certifikován laboratořemi Hohenstein Institute Laboratories pro praní a textilní odolnost.

Použití
Vhodné pro praní bílé a barevné prádlo i pro čištění textilu při teplotách od 30 do 90 ° C.

Pokyny
1 dávková jednotka = 25 ml
Oddělte textil podle barvy a zadaných teplot praní.
Nepřijímáme žádnou odpovědnost ani odpovědnost za škody způsobené v důsledku nesprávné použití nebo použití produktu.

ARENAS-eco
Tekutý prací prostředek na praní prádla

Textilní praní:
Doporučené dávkování pro pračky (5 kg)

  lehké znečištění normální znečištění silné znečištění předpírka

Tvrdost vody 1 

(<1,5 mmol / l)

1,5 dávky  2 dávky 2,5 dávky 1,5 dávky
Tvrdost vody 2
(1,5 - 2,5 mmol / l)
2 dávky 2,5 dávky 3 dávky 1,5 dávky
Tvrdost vody 3
(> 2,5 mmol / l)
2,5 dávky 3 dávky 3,5 dávky  2 dávky


  
Nalijte produkt nezředěný do dávkovače do předpírky, popř. hlavní mytí.


Složení (podle 648/2004 / ES)
Neiontové povrchově aktivní látky 15-30%, mýdlo 5-15%, aniontové povrchově aktivní látky <5%, optické zjasňovače <5%, enzymy, vonné látky, konzervační látky (fenoxyethanol, benzisothiazolinon).Hodnota pH (koncentrát): cca. 8,5 pH (připraveno k použití): cca. 7.5

GHS07, Varování (v koncentrátu); H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P280 Používejte ochranu očí. P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně opláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny, a snadné. Pokračujte ve vyplachování.

nebespeci_vykricnik_kosoctverec
#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #tochces #koncentrat #efektivniekologie #pranipradla #nemeckypraciprasek #praciprasekznemecka #gelnapranipradla #avivaz #ekologickypracipracek #praciprasekprodeti kiehl

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní prádla
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.9.2020
S produktem jsem maximalne spokojena. Pradlo dokonale vypere i od velkeho znecisteni. Jako maminka ocenuji i jeho silu cisteni na skvrny na detskem pradle, se kterymi si snadno poradi. Top praci produkt!