Kontakty

Brimi Profi s.r.o.

IČO: 08787379, DIČ: CZ08787379
se sídlem: Obora 114, 67901

kontaktní údaje:
email: info@brimi.cz
telefon +420 736776566

www.brimi.cz

Korespondenční adresa:
Jabloňany 102, 679 01

Sklad – zaslání reklamace:
Drnovice 137, Drnovice u Lysic 679 76, Okr. Blansko

 

Poradenství, sanitační plány:

Mgr. Helena Bělehrádková Schmiedová

 Mgr. Helena Bělehrádková Schmiedová_Brimi Profi s.r.o

+420 736 77 65 66, info@brimi.cz

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 


 

Spolupracujeme s Asociací školních jídelen v rámci odborných školení pro pracovníky školních jídelen v oblasti hygieny potravin pod vedením pracovníků Krajských hygienických stanic.

asjcr_logo (1) 

Ve spolupráci s hygienickým auditorem zajistíme HACCP pro váš provoz. Kontaktujte nás pro více informací.

 


 

Nabízíme osvědčené dezinfekce a čisticí prostředky předních německých výrobců. Vybíráme ty nejlepší produkty, které máme vyzkoušené a můžeme je doporučit. 

Kiehl_Logo-brimi
 
Kiehl - Společnost skupiny Kiehl Group vyvíjejí, vyrábějí a prodávají výrobky pro profesionální čištění budov a praní prádla. Rodinná firma založena 1904. Kiehl vyvíjí a vyrábí profesionální produkty a profesionální ekologické produkty s vysokou účinností. 
 
Logo Stockmeier Chemie-brimi
 
Stockmeier - jeden z největších německých distributorů chemie a výrobců čisticích prostředků. Stockemier vyrábí specializované dezinfekční a čisticí prostředky, které jsou velmi účinné. Rodinná firma založena v roce 1920.
 
tana_logo-brimi
 
Tana professional - Značka německého výrobce Werner & Mertz Professional, který má historii více než 150 let. Tana professional zaštiťuje čisticí a dezinfekční prostředky, které mají osvědčený účinek, dokáží řešit problémy s čistotou a mají kořeny v ekologické udržitelnosti. Jsou spolehlivé, bezpečné s vysokou efektivitou čištění a přitom s neustálou snahou o udržitelnost.
 
Green_care_loga -brimi
 
Můžete se v brzké době těšit na Green care professional -  Značka německého výrobce Werner & Mertz Professional, který má historii více než 150 let. To, že společnost myslí ekologickou udržitelnost opravdu vážně, se projevuje na celém sestavení výroby, surovin Green care produktů a složení i recyklace obalů. Produkty mají maximální čisticí účinek pro špičková řešení úklid ve všech oblastech.
 
Sprintus_logo
 
Německá společnost SPRiNTUS GmbH vznikla v roce 2007 a stojí za ní bývalí vývojový inženýr od společnosti Kärcher pan Lepold.  
SPRiNTUS představuje prvotřídní produkty, které se vyznačují nejnovějšími technologiemi, vysokým standardem kvality a také spravedlivými a dostupnými cenami. Díky vynikajícímu poměru ceny a výkonu a vysoké funkčnosti v kombinaci s robustní konstrukcí a dlouhou životností jsou produkty SPRiNTUS účinní a hospodární partneři při profesionálním čištění.
 
Glaciaid_logo
Jedinečné hasicí prostředky GlaciAid mají nesčetné použití při hašení: pevných látek, kapalných látek, hořících plynových zařízení do provozního tlaku 3 bar, hořících tuků i olejů, lithiových baterií, běžných domácích elektrospotřebičů do provozního napětí 400V ze vzdálenosti 1 metru.