Powerfix GEL extra silný na odstranění vodního kamene z WC

178 Kč / ks 147,10 Kč bez DPH 178 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Powerfix gel odstraňuje těžko rozpustné vápenné usazeniny a močový kámen z WC mís a pisoárů. Odstraní díky rozpuštění vodního a močového kamene také zápach, který se v těchto nečistotách drží.

  • Velmi účinný na vodní kámen a odstranění zápachu z WC.
  • Díky gelové formě dobře čistí na svislých plochách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Powerfix Gel - Díky hustotě gelu drží na stěnách toalet a rozpouští vodní a močový kámen, stačí použít malé množství. Nesmí přijít na baterie. Neředí se. pH koncentrátu cca 0,5.

Gel vhodný pro čištění WC a pisoárů. Odstraní zápach z WC a kolem toalet.

Koncentrát - z 1 l omyjete až 100 m2.

Neředěný Powerfix Gel stříknout pod vnitřní hranu WC mísy, resp. na čištěnou plochu - sanitární keramiku, rovnoměrně rozetřít WC štětkou. Díky hustotě gelu se prodlouží doba působení výrobku na stěnách, stačí použít malé množství. Nechat krátce působit (10 min.) a poté rozpuštěné usazeniny omýt vodou. V případě silného nánosu pod hladinou vody postup opakovat (ideálně působí bez ředění). Čistící roztok nenechat zaschnout! Nesmí přijít na baterie, ne/pochromovanou mosaz, umělé hmoty a plochy citlivé na kyseliny. 

Powerfix Gel, velmi účinný čistící prostředek na WC, pisoáry a okolí WC mís.

buton uklizej chytre

Vlastnosti
Silný, vysoce aktivní čisticí prostředek na WC, obsahující kyselinu fosforečnou k odstranění vápenných usazenin z WC mís a pisoárů. Díky vysoké viskozitě
výrobku se prodlouží doba působení a ten sám důkladně odstraní i těžko rozpustná znečištění. Při použití na plochách citlivých na kyseliny dojde k nevratným
materiálovým změnám.

Oblast použití
Výlučně k odstranění těžko rozpustných usazenin z WC mís a pisoárů z keramiky, porcelánu a nerezové oceli.

Použití
Před prvním použitím na nenápadném místě zkusit snášenlivost materiálu. Neředěný Powerfix Gel stříknout pod vnitřní hranu WC mísy, resp. na čištěnou plochu, rovnoměrně rozetřít WC štětkou. Nechat krátce působit a poté rozpuštěné usazeniny setřít WC štětkou pod tekoucí vodou. Čistící roztok nenechat zaschnout !
Za nesprávné použití a z toho vzniklé škody nepřebíráme žádné záruky!

Spotřeba na m²
Intenzivní čištění: 10 ml

Složení (podle 648/2004/ES)
Neionické tenzidy < 5%, anorganické kyseliny, organické kyseliny, barviva, vonné látky (amylcinnamal, citronellol, methylpropanal).
hodnota pH koncentrátu cca 0,5

Obsahuje: kyselina fosforečná; 2,2'-(octadec-9-en-1-ylimino)diethanol. Složení: neiontové tenzidy <5%, anorganické kyseliny, organické kyseliny, barviva, vonné látky (Amylcinnamal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropanal) Nebezpečí. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P308+P313 PŘI expozici nebo podezření na ni: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Před použitím si vždy přečtěte údaje a bezpečnostní upozornění na technickém a bezpečnostním listu. Toxikologické informační středisko: 224 91 92 93

nebespeci_ziravy

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #tana #apesin #dezinfekcebezchloru #bezchloru #ekologickadezinfekce #lerasept #laserpt #laserapt #levnadezinfekce

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Hmotnost: 1.1 kg
5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 17.10.2023
+ Funguje dle očekávání.

5
RS Avatar autora | 25.8.2023
Naprosto.Opravdu účinný.
5
Avatar autora | 21.8.2023
+ Vynikající
- Cena

Mohu doporučit.
5
Avatar autora | 28.11.2022
+ Výborně čistí WC mísu

5
Avatar autora | 13.6.2021
+ Super, tam kde nic nepomohlo tento gel to zvládl ve chvilce.

Naprosto jedinečný produkt. Čistili jsme skleněnou fontánu plnou usazenin vodního kamene. Nic, ale opravdu nic nepomáhalo, až tento gel. Jindy jsme ztrávili škrábáním vodního kamene za pomoci všech možných odtraňovačů celé dny, nyní bylo během dvou hodin vše vyřízeno.
5
M Avatar autora | 7.2.2021
Vynikající účinek
5
AM Avatar autora | 14.12.2020
Nejlepší
5
Avatar autora | 1.9.2020
Velmi účinný čisticí prostředek na odtranění vodního kamene z toalety. Jsem maximálně spokojená, jednoznačně jeden z nejúčinějších prostředků na WC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: