Powerfix extra silné odstranění vodního kamene

1 269 Kč / ks 1 048,80 Kč bez DPH 126,90 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Extra silný na odstranění vodního a močového kamene a rzi z dlažby a sanitární keramiky. Odstraní zápach z WC, pisoárů a dlažby kolem toalet. Velmi silný kyselý čisticí prostředek na vodní a močový kámen na dlažbě a spárách, kolem toalet. Odstraňuje zápach z toalet.

Výborný na postavební úklid a po malování stěn. Pro omytí podlah po stavbě – znečištění cementem či vápnem, barvou po malování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Powerfix - tekutý čistič na odstranění vodního kamene

Použití na veškerou sanitu, WC, pisoáry a keramické dlažby, které jsou odolné kyselinám. Velmi silný kyselý čisticí prostředek na vodní a močový kámen na dlažbě a spárách, kolem toalet. Odstraňuje zápach z toalet. Nebo pro omytí podlah po stavbě – znečištění cementem či vápnem, barvou po malování.

Ředění: od 250 ml na 1 l vody. Z jednoho balení 10 l naředíte až 40 l velmi silného odvápňovače. Tímto omyjete až 200 m2.

Powerfix - Kyselý, vysoce aktivní základní čistící prostředek

buton uklizej chytre


Vlastnosti
Vysoce aktivní základní čistící prostředek, který obsahuje kyselinu fosforečnou, k odstranění vápenných usazenin a rzi ze stěn, podlah a povrchů odolných kyselinám.
Použití na plochy, které jsou citlivé na kyseliny vede k nevratnému poškození materiálu. Nesmí přijít na baterie, ne/pochromovanou mosaz, umělé hmoty a plochy citlivé na kyseliny (např. mramor). 
Schválen dle RK registru. Vzpěnění roztoku je známkou aktivního rozpouštění vápníku. Čistí důkladně a zároveň je šetrný k materiálu. Má příjemnou vůni.

Oblast použití
Používat na plochy a předměty, které jsou odolné kyselinám a vodě, v plaveckých halách, sanitární a mokré oblasti jako např. keramické obklady a dlažby nebo
WC mísy. Kromě toho je vhodný k odkyselení kameniny, tvrdě pálených cihel, žuly a křemene. Všechny na kyseliny citlivé plochy, zvláště z kovu, např. z ušlechtilé oceli, z hliníku apod. se musí před působením roztoku a jeho par chránit.

Není určeno na pochromovanou a nepochromovanou mosaz, email, WC sedátka / kryty, dělící stěny z umělé hmoty, eloxalu a plochy z přírodního a umělého kamene citlivého na kyseliny.

Použití
Před prvním použitím vyzkoušet na nenápadném místě snášenlivost materiálu. Čistící roztok se nesmí nechat zaschnout. Prostor je nutno během a po čištění dobře větrat.


Základní čištění / odkyselení:
Podle znečištění 2-4 litry k 8 litrům studené vody. Na extrémní usazeniny použít Powerfix bodově neředěný.
Čištěnou plochu nejprve namočit čistou vodou. Rozdělit roztok po podlaze, vydrhnout jednokotoučovým úklidovým strojem s kartáčem, po krátké době
působení odsát špinavou vodu, důkladně omýt čistou vodou.

Čištění pěnou:
Nádobu naplnit neředěným Powerfixem. Podle znečištění volit nastavení trysky 1:4 až 1:10. Plochu napěnit. Po cca 10 minutách působení důkladně omýt čistou vodou.
Za nesprávné použití a z toho vzniklé škody nepřebíráme žádné záruky!

Spotřeba na m²
Základní čištění / odkyselení: 100 ml
Čištění pěnou: 50 ml

Složení (podle 648/2004/ES) Neionické tenzidy < 5%, anorganické a organické kyseliny, inhibitory koroze, barviva, vonné látky (methylpropanal, citronellol, amyl cinnamal).
Hodnota pH koncentrátu: cca 0,5 hodnota pH pracovního roztoku: cca 1

Obsahuje: kyselina fosforečná / Hydrochloric acid / Trideceth 5-12. Složení: Neionické tenzidy < 5%, anorganické a organické kyseliny, inhibitory koroze, barviva, vonné látky (methylpropanal, citronellol, amyl cinnamal). Nebezpečí. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H315 Dráždí kůži. P271 Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle /obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Před použitím si vždy přečtěte údaje a bezpečnostní upozornění na technickém a bezpečnostním listu. Toxikologické informační středisko: 224 91 92 93

nebespeci_ziravy

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #tana #apesin #dezinfekcebezchloru #bezchloru #ekologickadezinfekce #lerasept #laserpt #laserapt #levnadezinfekce

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Hmotnost: 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: