Acidofix Gel, na vodní kámen u WC a sprch

125 Kč / ks 103,30 Kč bez DPH 250 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Acidofix GEL - Silný viskózní gel pro odstranění vodního a močového kamene. Odstraní zápach z WC a kolem toalet.

Silný kyselý odvápňovač pro odstranění špatně rozpustných minerálních nečistot. Odstraňuje zbytky vodního kamene. Díky gelové formě dobře čistí na svislých plochách. Lze ředit a použít také ve zpěňovači / pěnové pistoli. Neředěný na WC. Lze použít na kyselé a vodě odolné povrchy v sanitárních prostorách. koupelnách, sprchách, WC. Balení 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acidofix Gel - 500 ml
Acidofix Gel na WC, který rozpustí vodní, močový kámen a rez, bez fosforečné a chlorovodíkové kyseliny. Velmi dobře odstraní zápach z WC a kolem toalet.

  • Silný kyselý odstraňovač vodního kamene z WC i baterií.
  • Je šetrnější, můžete použít na baterie, umyvadla i dlažbu.
  • Lze ředit nebo dát do zpěňovače na velké plochy např. do sprch u plaveckých bazénů či lázní.
  • Odstraní zápach z WC a kolem toalet.

Oblast použití
Lze použít na kyselé a vodě odolné povrchy a předměty v sanitárních prostorách. Povrchy citlivé na kyseliny, jako jsou poškozené chromové povlaky na kování, mosaz, eloxovaný hliník, polyamid a přírodní a umělý kámen citlivý na kyseliny, mohou být poškozeny.

Z jedné láhve 500 ml naředíte až 8 l silného roztoku. A omyjete až 50 m2

buton uklizej chytre

Použití
Před prvním použitím otestujte na nenápadném místě. Spoje a armatury vždy předem napouštějte studenou vodou. Nedovolte, aby produkt
zaschl. Přilehlé oblasti a objekty musí být chráněny. Všechny ošetřené povrchy opláchněte vodou.

Běžné čištění (toaletní mísy):
Nastříkejte neředěný produkt pod okraj toaletní mísy nebo místa, která mají být čištěna, a rozetřete štětkou. Po krátkém působení omyjte vodou.

Intenzivní čištění (čištění povrchů):
250 ml do 4 l studené vody. Povrch navlhčete roztokem a rozetřete utěrkou.

Základní čištění (odstranění vodního kamene):
0,5 l do 5 l studené vody. Navlhčete předem povrch vodou. Rozetřete roztok po povrchu, nechte krátkou dobu působit a odstraňte nánosy vodního kamene kartáčem nebo odsátím. Poté omyjte vodou.

Čištění pěnou:
Naplňte nádobu neředěným produktem. Zvolte natavení zpěňovače na ředění 1:4 až 1:10 podle stupně znečištění. Nastříkejte pěnu na povrch, nechte krátce působit a omyjte vodou.

Spotřeba na m2
Běžné čištění: 0,1 ml
Intenzivní čištění (čištění povrchů): 2 ml
Základní čištění (odstranění vodního kamene): 35 ml
Čištění pěnou: 50 ml

Složení (podle 648/2004/EC) Organické kyseliny, neionogenní povrchově aktivní látky <5%, ve vodě rozpustná rozpouštědla, barviva. pH hodnota (koncentrát): < 0.5 pH hodnota (roztok připravený k použití): cca. 1. Za škody vzniklé nesprávným použitím nepřebíráme žádné záruky!

nebespeci_ziravy

Nebezpečí. Obsahuje: Kyselina methansulfonová. organické kyseliny, neiontové tenzidy <5%, vodou ředitelná rozpouštědla, barviva. pH hodnota (koncentrát): < 0.5 pH hodnota (roztok připravený k použití): cca. 1. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P308+P313 PŘI expozici nebo podezření na ni: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Toxikologické informační středisko, Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2 telefon (24 hodin/den): +420 / 224 919 293, 224 915 402.

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #tana #apesin #dezinfekcebezchloru #bezchloru #ekologickadezinfekce #lerasept #laserpt #laserapt #levnadezinfekce

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Hmotnost: 0.6 kg
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 13.6.2021
Není tak silný, ale rozhodně dostačující na bžnou údržbu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: