Acidofix Gel, na vodní kámen u WC a sprch

156 Kč / ks 128,90 Kč bez DPH 312 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Acidofix GEL - Silný viskózní gel pro odstranění vodního a močového kamene. Odstraní zápach z WC a kolem toalet.

Silný kyselý odvápňovač pro odstranění špatně rozpustných minerálních nečistot. Odstraňuje zbytky vodního kamene. Díky gelové formě dobře čistí na svislých plochách. Lze ředit a použít také ve zpěňovači / pěnové pistoli. Neředěný na WC. Lze použít na kyselé a vodě odolné povrchy v sanitárních prostorách. koupelnách, sprchách, WC. Balení 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acidofix Gel - 500 ml
Acidofix Gel na WC, který rozpustí vodní, močový kámen a rez, bez fosforečné a chlorovodíkové kyseliny. Velmi dobře odstraní zápach z WC a kolem toalet.

  • Silný kyselý odstraňovač vodního kamene z WC i baterií.
  • Je šetrnější, můžete použít na baterie, umyvadla i dlažbu.
  • Lze ředit nebo dát do zpěňovače na velké plochy např. do sprch u plaveckých bazénů či lázní.
  • Odstraní zápach z WC a kolem toalet.

Oblast použití
Lze použít na kyselé a vodě odolné povrchy a předměty v sanitárních prostorách. Povrchy citlivé na kyseliny, jako jsou poškozené chromové povlaky na kování, mosaz, eloxovaný hliník, polyamid a přírodní a umělý kámen citlivý na kyseliny, mohou být poškozeny.

Z jedné láhve 500 ml naředíte až 8 l silného roztoku. A omyjete až 50 m2

buton uklizej chytre

Použití
Před prvním použitím otestujte na nenápadném místě. Spoje a armatury vždy předem napouštějte studenou vodou. Nedovolte, aby produkt
zaschl. Přilehlé oblasti a objekty musí být chráněny. Všechny ošetřené povrchy opláchněte vodou.

Běžné čištění (toaletní mísy):
Nastříkejte neředěný produkt pod okraj toaletní mísy nebo místa, která mají být čištěna, a rozetřete štětkou. Po krátkém působení omyjte vodou.

Intenzivní čištění (čištění povrchů):
250 ml do 4 l studené vody. Povrch navlhčete roztokem a rozetřete utěrkou.

Základní čištění (odstranění vodního kamene):
0,5 l do 5 l studené vody. Navlhčete předem povrch vodou. Rozetřete roztok po povrchu, nechte krátkou dobu působit a odstraňte nánosy vodního kamene kartáčem nebo odsátím. Poté omyjte vodou.

Čištění pěnou:
Naplňte nádobu neředěným produktem. Zvolte natavení zpěňovače na ředění 1:4 až 1:10 podle stupně znečištění. Nastříkejte pěnu na povrch, nechte krátce působit a omyjte vodou.

Spotřeba na m2
Běžné čištění: 0,1 ml
Intenzivní čištění (čištění povrchů): 2 ml
Základní čištění (odstranění vodního kamene): 35 ml
Čištění pěnou: 50 ml

Složení (podle 648/2004/EC) Organické kyseliny, neionogenní povrchově aktivní látky <5%, ve vodě rozpustná rozpouštědla, barviva. pH hodnota (koncentrát): < 0.5 pH hodnota (roztok připravený k použití): cca. 1. Za škody vzniklé nesprávným použitím nepřebíráme žádné záruky!

nebespeci_ziravy

Nebezpečí. Obsahuje: Kyselina methansulfonová. organické kyseliny, neiontové tenzidy <5%, vodou ředitelná rozpouštědla, barviva. pH hodnota (koncentrát): < 0.5 pH hodnota (roztok připravený k použití): cca. 1. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P308+P313 PŘI expozici nebo podezření na ni: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Toxikologické informační středisko, Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2 telefon (24 hodin/den): +420 / 224 919 293, 224 915 402.

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #tana #apesin #dezinfekcebezchloru #bezchloru #ekologickadezinfekce #lerasept #laserpt #laserapt #levnadezinfekce

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 13.6.2021
Není tak silný, ale rozhodně dostačující na bžnou údržbu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení