Leštění nerezu

Prostředky na nerez umožňují dva způsoby čištění. Jeden dokonale očistí nerez a druhý způsob jemně vyčistí a nanese povrchový lesklý film.

Jaký typ produktu zvolit pro leštění nerezu?

První otázkou je, zda plocha, kterou chcete čistit je v potravinářské oblasti a jestli na ní budete připravovat jídlo. Pokud se jedná o GASTRO oblast, potom zvolte produkt Vinoxin, který je schválený pro potravinářské provozy.

Jak správně použít Vinoxin na leštění nerezové plochy můžete vidět na našem videu. Na plochu se nanese malé množství koncentrátu Vinoxinu, které se omyje čistou vodou a smyjí se tak i nečistoty. Následně se plocha dosuší čistou utěrkou.

Vinoxin nerez očistí a nezanechá olejový film. Díky tomu, že Vinoxin zbaví nerezové plochy mastnoty, vodního kamene či jiných nečistot, bude nerez čistý a lesklý sám o sobě. Krásně čistí pracovních nerezových stolů nebo nerezových plochy. Jeho funkce je čisticí a lešticí, to znamená, že nevytváří na nerezu lak, ale dokonale jej čistí.

buton_koupit

Oproti tomu leštič na nerez Lerapur ESP je speciální prostředek, který vytváří jemný film na povrchu nerezové plochy a díky tomu se nerez leskne. Ochranný film této leštěnky na nerez - ESP - zabraňuje stopám otisků prstů. Je proto ideální např. do výtahů a pro různé plochy, u nichž chcete, aby vynikly leskem.

Lerapur ESP není přímo určený pro čištění nerezu v kuchyni, tedy ploch, které přijdou do kontaktu s potravinami. Pohledové plochy např. odsavačů par či nerezové lednice a vitríny ošetřené Lerapurem ESP budou naopak krásně lesklé. Lerapur ESP je také oblíbený pro leštění nerezových ploch strojů na výrobu zmrzliny a dalších cukrářských výrobních strojů.

Jak vyleštit poškrábaný nerez? Jak jsme si již vysvětlili, v nabídce jsou dva přípravky na čištění nerezu - čisticí a lešticí prostředek. Máte-li poškrábanou plochu, doporučujeme Lerapur ESP, který dokáže poškrábání jemně scelit, opticky plochu sjednotit.

buton_koupit

 

Mgr. Helena Bělehrádková Schmiedová, Brimi Profi s.r.o.

#lerapuresp #esp #vinoxin #kiehl #lesteninerezu #cisteninerezu #steinlessteel #nerez #tochces #brimi