Ekologické mytí a úklid šetrnými prostředky

Nabízíme široký sortiment úklidových ekologických čisticích prostředků. Velmi kvalitní prostředky pro úklid tam, kde jsou domovní čističky odpadních vod. 

Prostředky jsou vhodné pro úklid domácností a bytů, které hledí na ochranu životního prostředí. Efektivní ekologické prostředky bez kompromisů. Již se nemusíte rozhodovat mezi profesionálními produkty a ekologicky šetrnými čisticími prostředky. Kiehl, Tana a další výrobky zde uvedené jsou ekologicky šetrné a profesionální. Jsou také koncentrované, proto šetří množství plastů použité na obaly.

Podívejte se také na profesionální úklidové smetáky Kobra, které vám vydrží mnoho let a můžete je snadno čistit a dezinfikovat. Kvalitní vybavení pro úklid je zajištěno pomůckami Kobra a antibakteriálními utěrkami Chicopee. Všechny produkty jsou ekologické a tudíž nijak nezávadné.

Chcete-li vyzkoušet čisticí prostředky na úklid po domácnosti s ČOV, podívejte se na kompletní balíček pro úklid celé domácnosti či kanceláře. Balíček EKO dům je výběrem čisticích prostředků, které jistě využijete. Všechny jsou ekologické s certifikací ekologických šetrných produktů Ecolabel.

Kompletní výběr profesionálních ekologických úklidových prostředků najdete v sekci Ekologické čisticí prostředky.

 

buton uklizej chytre

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení