Ekologické mytí a úklid šetrnými prostředky

Nabízíme široký sortiment úklidových ekologických čisticích prostředků. Velmi kvalitní prostředky pro úklid tam, kde jsou domovní čističky odpadních vod. 

Prostředky jsou vhodné pro úklid domácností a bytů, které hledí na ochranu životního prostředí. Efektivní ekologické prostředky bez kompromisů. Již se nemusíte rozhodovat mezi profesionálními produkty a ekologicky šetrnými čisticími prostředky. Kiehl, Tana a další výrobky zde uvedené jsou ekologicky šetrné a profesionální. Jsou také koncentrované, proto šetří množství plastů použité na obaly.

Podívejte se také na profesionální úklidové smetáky Kobra, které vám vydrží mnoho let a můžete je snadno čistit a dezinfikovat. Kvalitní vybavení pro úklid je zajištěno pomůckami Kobra a antibakteriálními utěrkami Chicopee. Všechny produkty jsou ekologické a tudíž nijak nezávadné.

Chcete-li vyzkoušet čisticí prostředky na úklid po domácnosti s ČOV, podívejte se na kompletní balíček pro úklid celé domácnosti či kanceláře. Balíček EKO dům je výběrem čisticích prostředků, které jistě využijete. Všechny jsou ekologické s certifikací ekologických šetrných produktů Ecolabel.

Kompletní výběr profesionálních ekologických úklidových prostředků najdete v sekci Ekologické čisticí prostředky.

 

buton uklizej chytre