Tornado - silný pomocník při mytí oken

Tornado - profesionální mytí oken i podlah za výbornou cenu

Tornado je velmi účinný čisticí prostředek, který výborně odstraňuje všechny nečistoty. Jeho vynikající účinnost využijete pro mastné omyvatelné povrchy, ale i pro podlahové krytiny, které jsou odolné vůči vodě. Naprostý profesionál je Tornado při umývání oken a plastových rámů. S tímto prostředkem už nebudete tuto málo oblíbenou činnost nikdy odkládat, ba naopak, začnete se na ni těšit, protože výsledek stojí opravdu za to. Okna i plastové rámy a parapety jednoduše umyjete, poté přebytečnou vodu setřete stěrkou a pro dosušení zbylých kapek použijete savou utěrku. Vhodný je pro profesionální mytí skel, jako jsou například obchodní výlohy, prosklené jednací prostory, skleněná zábradlí v obchodních centrech apod. Mytí jde velmi snadno a skla jsou vyleštěná. S čisticím prostředkem Tornado odpadá další leštění oken, ta budou totiž dokonale lesklá a bez jakýchkoliv nevzhledných šmouh. Potěší vás i jeho příjemná vůně, která všechny povrchy krásně provoní čistotou.

Spotřeba je velice úsporná, jedná se totiž o koncentrát, proto je i ekonomicky výhodný.

Pro vaši představu o dávkování použijete 1 dávku (80 ml) k 8 litrům studené (!) vody, hovoříme zde o běžném každodenním úklidu, jako je vytírání nebo úklid pomocí mycího stroje.

Pro mytí skla budete potřebovat ½ dávky (40 ml) k 8 litrům studené vody, zde by měla poloviční dávka bohatě stačit k lehkému až střednímu znečištění. Z litrového balení získáte tedy 25 dávek a při investici 125 Kč jste na ceně 3,5 Kč při koupi v kanystru - 5 Kč s DPH za jeden plný kbelík extra silného pomocníka, kterým omyjete v průměru 200 m2.

Čisticí prostředek Tornado by neměl chybět v žádné domácnosti ani výbavě pro profesionální úklid, protože jakmile ho jednou vyzkoušíte, z ruky už ho jen tak nedáte.

 brimi-tornado-10-1-na-okna-ramy-podlahy