Ekologický prací gel z Německa, který překvapí svým účinkem.

ARENAS®-eco

Ekologický prací gel, který překvapí svým účinkem. Je to totiž profesionální produkt.

brimi-arenas-eco

Ekologický tekutý prací prášek ARENAS-eco je naprostý šampión ve světě krásně čistého a vypraného prádla. Velká výhoda tohoto prášku je, že se jedná o gel, proto se s ním snadno manipuluje, a to především díky jeho dávkovací odměrce, která je součástí láhve. Jedna odměrka se rovná 25 ml. Prášek ARENAS-eco má vynikající rozpustnost, proto se neusazuje v pračce, řešit nemusíte ani problém s případnou vlhkostí v místnosti, kde je prášek umístěn, protože zde nehrozí žádné ztvrdnutí prášku a jeho znehodnocení. Prostředek bez fosfátů, ale s enzymy je vhodný pro prací teploty od 30 do 90 °C. Díky jeho složení je univerzální, využijete ho pro praní barevného i bílého prádla, odpadá tak hromadění mnoha dalších prostředků. Nemusíte se obávat ani přidaných bělidel, tento produkt neobsahuje totiž žádné, ovšem i tak garantuje velmi vysoký stupeň bělosti.

Prací prášek - gel ARENAS-eco obsahuje jen velmi jemné vůně a je vhodný pro citlivou i alergickou pokožku (ověřeno našimi zákazníky), která v poslední době trápí řádu z nás. Vyprané prádlo příjemně voní. Tento fakt jsme ověřili také v místech (možná kombinace velmi tvrdé vody z vlastní studny), kde používání běžných prášků z drogérií (opravdu mnoho druhů se za léta vyzkoušelo) mělo vždy po krátké době neblahá efekt na prádlo v tom smyslu, že ihned po vyprání bylo cítit jak „zatuchlé ponožky“. S Arenas-eco je to vše v pořádku a prádlo příjemně voní i bez aviváže. Profesionální prací gel z Německa - Arenas-eco si oblíbíte.

Kdo z vás, se při praní prádla neobjede například bez aviváže, nemusí si zoufat, protože prášek můžete kombinovat s dalšími produkty ARENAS®. Arenas-soft je jemná profesionální aviváž, která lehce a příjemně voní.

Evropská značka Ecolabel? Ano, s touto uznávanou značkou ekologicky šetrných produktů se prací prášek ARENAS-eco může pochlubit. Vaše prádlo bude po vyprání dokonale čisté a v neposlední řadě i bez zátěže k životnímu prostředí. Máte-li domácí čističku odpadních vod, je Arenas-eco výbornou volbou. Bakterie v čističce si tímto produktem nezabijete.

EU_Ecolabel2_01

Jak tedy prací prášek správně použít, abyste docílili co nejlepších výsledků? Odpověď je jednoduchá, oddělit prádlo podle barvy (bílé/barevné), dodržet doporučenou teplotu praní pro prádlo a hlavně řídit se doporučeným dávkováním*. Podle zkušeností našich zákazníků i nás samotných vypere jedna dávka (odměrka) i velmi špinavé montérky z dílny.

 

* Doporučené dávkování pro pračky s maximální hmotností 5 kg

 

Lehké znečištění

Normální znečištění

Silné znečistění

Předpírka

Tvrdost vody 1 (<1,5 mmol / l)

1,5 dávky

2 dávky

2,5 dávky

1,5 dávky

Tvrdost vody 2
(1,5 - 2,5 mmol / l)

2 dávky

2,5 dávky

3 dávky

1,5 dávky

Tvrdost vody 3
(> 2,5 mmol / l)

2,5 dávky

3 dávky

3,5 dávky

2 dávky

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení