Čím čistit granitový dřez?

Jakým čisticím přípravkem vyčistit granitový dřez nebo nerezový dřez?

Jak vyčistit granitový dřez nemusí být záhadou. Profesionální ekologické prostředky, jako je Vinox-eco, mají sílu na omytí vodního kamene z nerezového dřezu a lze je použít také na granitové dřezy. Zpravidla všechny možné kuchyňské dřezy, které jsou na trhu, lze čistit produktem Vinox-eco, protože se jedná o produkt schválený pro potravinářské a gastro provozy. Snadno a ekologicky čistit Vinoxem-eco můžete granitový, nerezový nebo keramický dřez.

 

Vinox-eco je kyselý čisticí ekologický prostředek do kuchyně na vodní kámen.

Ekologický přípravek k odstranění vodního kamene a tuků v kuchyních. Nerezové plochy a dřezy a baterie budou čisté a lesklé.

  • na vodní kámen a mastnotu v kuchyni - schválený do potravinářství
  • čištění granitových dřezů
  • čištění pracovní nerezové plochy a nerezových dřezů
  • odstranění vodního kamene z baterií v kuchyni
  • Ekologický, koncentrovaný = efektivní ekologie

Granitové dřezy s odkapem nebo také nerezové dřezy je pomocí Vinox-eco snadno čistí a navíc tento prostředek vytváří ochranný film, díky kterému se na dřezu a bateriích neukládají nečistoty tak rychle. Řešíte-li jak vyčistit bílý granitový dřez od vodního kamene, tak s Vinoxem budete spokojeni. Fleky od potravin budou pryč.

Vinox-eco nemůžeme jej proto použít na mramor a podobné materiály, které jsou citlivé na kyseliny. Běžně se na kuchyňských dřezech a v blízkém místě kuchyňských dřezů vyskytují materiály, které jsou odolné kyselinám. Je to z toho důvodu, aby bylo možné čistit vodní kámen, který se zde tvoří a abychom si při tom neponičili dřez a kuchyňskou linku.

 

Vinox eco je k dostání také v 1l láhvi.

Ředí se 1:10 do sprejové láhve.

0,5 l velmi účinného spreje tak vyjde na cenu asi 20 Kč.

 

Jedním z velkých výrobců granitových dřezů je firma Franke. Abyste ochránili svůj granitový dřez Franke, který je v kvalitním provedení, doporučuje použít také kvalitní profesionální čisticí prostředek Vinox-eco, který je navíc ekologický a velmi dobře čistí vodní kámen. Čisticí prostředek Blanco bývá také doporučován, ovšem Vinox-eco vychází cenově velmi dobře, je ekologický a velmi účinný na vodní kámen.

Čisticí prostředek na kuchyňský dřez se používá ředěný. Vinox-eco je profesionální koncentrát na vodní kámen a mastnotu, která se právě v kuchyňských dřezech velmi usazuje. Také zbytky z nápojů a jídel, které zůstávají jako skvrny na granitových dřezech Vinoxem jednoduše omyjete. 

Vinox eko je dostupný také v 1l balení. Tento koncentrát nařeďte do sprejové láhve v poměru 1:10 s vodou. Tímto roztokem pravidelně omývejte nerez i granit nebo baterie u kuchyňských dřezů. Můžete jej také dobře použít na kachličky, které máte za dřezem. Nechte Vinox eco působit asi 5 minut a poté jej omyjte čistou vodu. 

 Protože se jedná o ekologicky šetrný výrobek můžete jej používat také u domovní čističky odpadních vod (ČOV).

 

#brimi #brimicistidla #cistidla #brilantneciste #ciste #lerasept #leraseptfp408 #lerasetphd #hd #408 #420 #leraseptl420 #stockmeier #kiehl #cormen #cleamen #tana #apesin #biofinder #cidclean #isolda #isoldadezinfekce #vodnikamen #cištěnivodnihokamene #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcenaruce #alkoholovadezinfekcenaruce #dezinfekcnigelnaruce #dezinfekcnimydlo
#vinox-eco #vinoxeco #frankedrez #blanco #granitovydrez #cistitgranitovydrez #vycistitgranit #cisticnagranitovydrez #prostredkykcov #cistenicov #cov #jakvycistitgranitovydrez #cisticgranitovychdrezu #cistenigranitovehodrezu #granitovydrezcisteni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení