Čím čistit granitový dřez?

Jakým čisticím přípravkem vyčistit granitový dřez nebo nerezový dřez?

Jak vyčistit granitový dřez nemusí být záhadou. Profesionální ekologické prostředky, jako je Vinox-eco, mají sílu na omytí vodního kamene z nerezového dřezu a lze je použít také na granitové dřezy. Zpravidla všechny možné kuchyňské dřezy, které jsou na trhu, lze čistit produktem Vinox-eco, protože se jedná o produkt schválený pro potravinářské a gastro provozy. Snadno a ekologicky čistit Vinoxem-eco můžete granitový, nerezový nebo keramický dřez.

 

Vinox-eco je kyselý čisticí ekologický prostředek do kuchyně na vodní kámen.

Ekologický přípravek k odstranění vodního kamene a tuků v kuchyních. Nerezové plochy a dřezy a baterie budou čisté a lesklé.

  • na vodní kámen a mastnotu v kuchyni - schválený do potravinářství
  • čištění granitových dřezů
  • čištění pracovní nerezové plochy a nerezových dřezů
  • odstranění vodního kamene z baterií v kuchyni
  • Ekologický, koncentrovaný = efektivní ekologie

Granitové dřezy s odkapem nebo také nerezové dřezy je pomocí Vinox-eco snadno čistí a navíc tento prostředek vytváří ochranný film, díky kterému se na dřezu a bateriích neukládají nečistoty tak rychle. Řešíte-li jak vyčistit bílý granitový dřez od vodního kamene, tak s Vinoxem budete spokojeni. Fleky od potravin budou pryč.

Vinox-eco nemůžeme jej proto použít na mramor a podobné materiály, které jsou citlivé na kyseliny. Běžně se na kuchyňských dřezech a v blízkém místě kuchyňských dřezů vyskytují materiály, které jsou odolné kyselinám. Je to z toho důvodu, aby bylo možné čistit vodní kámen, který se zde tvoří a abychom si při tom neponičili dřez a kuchyňskou linku.

 

Vinox eco je k dostání také v 1l láhvi.

Ředí se 1:10 do sprejové láhve.

0,5 l velmi účinného spreje tak vyjde na cenu asi 20 Kč.

 

Jedním z velkých výrobců granitových dřezů je firma Franke. Abyste ochránili svůj granitový dřez Franke, který je v kvalitním provedení, doporučuje použít také kvalitní profesionální čisticí prostředek Vinox-eco, který je navíc ekologický a velmi dobře čistí vodní kámen. Čisticí prostředek Blanco bývá také doporučován, ovšem Vinox-eco vychází cenově velmi dobře, je ekologický a velmi účinný na vodní kámen.

Čisticí prostředek na kuchyňský dřez se používá ředěný. Vinox-eco je profesionální koncentrát na vodní kámen a mastnotu, která se právě v kuchyňských dřezech velmi usazuje. Také zbytky z nápojů a jídel, které zůstávají jako skvrny na granitových dřezech Vinoxem jednoduše omyjete. 

Vinox eko je dostupný také v 1l balení. Tento koncentrát nařeďte do sprejové láhve v poměru 1:10 s vodou. Tímto roztokem pravidelně omývejte nerez i granit nebo baterie u kuchyňských dřezů. Můžete jej také dobře použít na kachličky, které máte za dřezem. Nechte Vinox eco působit asi 5 minut a poté jej omyjte čistou vodu. 

 Protože se jedná o ekologicky šetrný výrobek můžete jej používat také u domovní čističky odpadních vod (ČOV).

 

#brimi #brimicistidla #cistidla #brilantneciste #ciste #lerasept #leraseptfp408 #lerasetphd #hd #408 #420 #leraseptl420 #stockmeier #kiehl #cormen #cleamen #tana #apesin #biofinder #cidclean #isolda #isoldadezinfekce #vodnikamen #cištěnivodnihokamene #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcenaruce #alkoholovadezinfekcenaruce #dezinfekcnigelnaruce #dezinfekcnimydlo
#vinox-eco #vinoxeco #frankedrez #blanco #granitovydrez #cistitgranitovydrez #vycistitgranit #cisticnagranitovydrez #prostredkykcov #cistenicov #cov #jakvycistitgranitovydrez #cisticgranitovychdrezu #cistenigranitovehodrezu #granitovydrezcisteni