4 důvody, proč zvolit Glaci aid pro vaši požární ochranu

4 důvody, proč zvolit Glaci aid pro vaši požární ochranu

ohen

Obsah

 • Účinnost Glaci aid hasicího spreje v boji proti ohni
  • Překonávání tradičních hasicích přístrojů v rychlosti a rozsahu hašení
 • Environmentální výhody použití Glaci aid hasiva
  • Minimální dopad na okolí při vypuknutí požáru
 • Ekonomické přínosy Glaci aid pro podniky
  • Dlouhodobá úspora nákladů na požární ochranu a údržbu hasícího zařízení
 • Speciální využití Glaci aid hasicího spreje
  • Efektivní hašení lithiových baterií a dalších specifických typů požárů

Když přijde na Glaci aid, možná si říkáte: "To je to pravé ořechové pro moji požární ochranu!" A máte pravdu. Tyhle hasící zařízení jsou jako švýcarský nůž – univerzální a spolehlivé. Jak to, že jsou tak vychvalované? No, hlavně protože se o vaše věci postarají lepší než babička. Nevěříte? Tak si zkraťme řeči a mrkněte na pár fakt dobrých důvodů, proč by Glaci aid měl být součástí vaší výbavy. Nejdřív je tu minimalizace škod způsobených vodou nebo práškovým hasicím přístrojem – a kdo by si nepřál, aby začínající požár byl zastaven okamžitě a bez zničení celé místnosti a např. elektroniky v ní práškem z hasicího přístroje. Dále jsou tyto hasiva šetrná k okolí. A co teprve ta rychlá aplikace! Protože když se něco pálí, počítá se každá vteřina. Glaci aid to má v malíčku a je připraven zasáhnout tam, kde je to třeba. A k tomu všemu – není to finanční černá díra, ale dostupná prevence, co se vyplatí v autě i v domácnosti či kanceláři. Na brimi.cz můžete objednávat jediněčný produkt Glaci Aid.

 

Účinnost Glaci aid hasicího spreje v boji proti ohni

Glaci aid hasicí sprej je jako váš osobní hasicí hrdina v plechovce. Nehledejte v něm nic, co by vám dělalo vrásky. Můžete ho klidně nechat odpočívat v koutě – jeho dlouhá životnost zaručí, že kdykoli vypukne neštěstí, bude stát při vás. To je taková malá domácí pojišťovna, co myslí dopředu. A víte, co je parádní? To, že si Glaci aid poradí i s náročnějšími situacemi, třeba s hašením lithiových baterií. Takový pomocník by neměl chybět v žádném bytě či kanceláři. Takže když hledáte něco, co vás nezklame, dobře si vybírejte. Více informací a tipů, jak Glaci aid používat, hledejte na brimi.cz, kde se dozvíte, co všechno umí.

 

Překonávání tradičních hasicích přístrojů v rychlosti a rozsahu hašení

Pokud jde o chytání draka v ohni, Glaci aid je prostě to pravé ořechové. Představte si, že máte kámoše, který je vždycky o krok napřed a v nouzi vám rychle přiskočí na pomoc. No, přesně takhle si můžete představit tyhle systémy. Porovnáme-li je s tím, co většina lidí má schované v kumbálu – klasickým hasicím přístrojem – no tak to je jasný rozdíl. Glaci aid se nejenže postaví plamenům čelem bez mrknutí oka, ale zanechá za sebou méně škod (než od práškových hasicích sprejů nebo vody) a opětovných vzplanutí. Díky speciální složce zabraňuje opětovnému vzplanutí. A to už mluvíme o bezpečnosti a klidu, že? Navíc Glaci aid si s hašením lithiových baterií poradí jako profík. A má na to zkoušku!

 

Výhody použití Glaci aid hasiva

Pokud bychom měli udělat malý výlet do světa šetrnosti vůči okolí, nabízí se Glaci aid jako skvělý průvodce. Ve světě požární ochrany, kde každá minutka hraje roli, tohle hasivo ukazuje svůj smysl pro odpovědnost. Rychle zabere, což znamená lepší šance, že vaše okolí nepozná, jak to vypadá, když si oheň hraje na pyrotechnika. Kancelářské vybavení, elektrozařízení v kuchyni i domácnosti, začínající požáry aut či karavanů, vzplanutí lithiových baterek elektrokol, elektrokoloběžek či mobilů - to vše zvládne v počáteční fázi uhasit jediný sprej Glaci aid. 

Minimální dopad na okolí při vypuknutí požáru

Když se řekne Glaci aid, jedná se o ledovou záležitost, o kamaráda v prevenci šíření požáru.  Díky složce v hasivu dokáže uhašené místo rychle zchladit, tím zabraňuje znovu rozhoření. Jedna skvělá věc na nich je, že při hašení neudělají z prostoru kolem epicentra nepořádku. Myslí nejen na ten oheň, ale berou na milost i to, co je kolem. Nezanechají po sobě spoušť, se kterou by se člověk musel dlouho trápit. Jakmile jejich práce skončí, máte cestu k obnově snadnější. Hasicí prášek oproti tomu naleze do všeho a např. elektroniku nezasaženou ohněm, ale hasicím práškem, můžete dát na odpis. Glaci aid je pěnový, zasáhne tedy hlavně zdroj požáru.

 

Ekonomické přínosy Glaci aid pro podniky

Víte, jaká je nejlepší věc na Glaci aid pro váš podnik? Že šetří koruny – a to nejen při koupi. Vaše peněženka bude radostnější i díky nižším pojistkám, protože počet nehod díky nim může jít rapidně dolů. A co na to daňový úřad? No, ten vám může přisypat pár benefitů za zlepšení požární ochrany. To se pak máte k smíchu, protože kromě krásného čistého prostoru po uhašení máte i vylepšení pod palcem a peníze zůstávají tam, kam patří – u vás v kapse.

 

Dlouhodobá úspora nákladů na požární ochranu a údržbu hasícího zařízení

Zapomeňte na časté výjezdy techniků a nekonečné účty za opravy, protože glaciální hasící systémy jsou prostě to pravé ořechové, když se bavíme o úspoře peněz. Představte si, že investujete do něčeho, co Vám vydrží podstatně déle, a přitom to pořád šlape jako švýcarské hodinky. Glaci aid jsou takovým malým zázrakem v oblasti požární ochrany. Špičková technologie a hasivo zajišťuje, že vám hasicí přístroj vydrží se zárukou výrobce až 6 let.

 

Speciální využití Glaci aid hasicího spreje

A když se věci trochu zkomplikují a tradiční hasicí přístroj by jen mávl ručičkou nad tím, co je před ním, tu přichází na řadu Glaci aid. Je jedním z hrdinů v situacích, kde by jiní neuspěli. Ať už jde o počítače co právě vzplály jako svíčka, nebo o vaše oblíbené kuchyně, kde se hodí mít něco, co nezanechává stopy.  Přemýšlíte nad hašením lithiových baterií? S Glaci aid máte poloviční starost, protože je připraven zvládnout i tento nelehký úkol. Stejně tak hašení oleje v kuchyních. Jedinečné vlastnosti zaručují vysokou účinnost hašení těchto požárů.

 

Efektivní hašení lithiových baterií a dalších specifických typů požárů

Tak jo, máte doma spoustu techniky a najednou se něco zadýmí? Lithiové baterie můžou být opravdový oříšek, pokud začnou hořet. Naštěstí Glaci aid přijde okamžitě na pomoc jako požární superhrdina. Jsou jak utržení ze řetězu - okamžitě chladí a izolují ten průšvih, aby se plameny nešířily dál. A voda? Tu necháme rybám, protože vaše elektronika nesmí být hašena vodou! Glaciaid je prostě takový šikovný pomocník, co vám zachrání krám, aniž by nadělal nové problémy.