Proti virům a současně levné dezinfekce?

Jaké dezinfekce jsou účinné Proti virům a levné? Víme co vybrat bez kompromisu!

Nařízení vlády znamenají nečekané finanční výdaje. Vybrat dezinfekce, aby byly rychle účinné proti virům, a přesto nezatížily extremními částkami školní rozpočet, může být v záplavě informací problém. V jídelnách musí být účinné také proti bakteriím a plísním. 

Bez chlóru, bez zápachu, rychle použitelné, proti virům, bakteriím i plísním, s bezpečnostními listy a výrazně levnější než běžné. Dezinfekce okamžitě dodáme. Nabízíme tyto profesionální virucidní dezinfekce. To znamená, že jsou účinné proti virům. Velmi dobře účinné také proti koronaviru COVID19.

 

1. Dezinfekce na všechny POVRCHY, pro potravinářství a kuchyně či zdravotnictví:

Lerasept FP 408 Neředí se, neoplachuje se

Je jako jedna z mála - skutečně bezoplachová, jen alkoholová dezinfekce bez dalších příměsí, proto je ideální do potravinářských provozů, kuchyní i kanceláří. Necháte ji pouze z povrchu odpařit a je to. Její dezinfekční účinek proti virům (koronavirům) je již za 15 sekund. 

Lerasept L 420 z 1 L za 200 Kč naředíte až 100 l

Oplachová dezinfekce schválená také do kuchyní. To znamená před přípravou jídla ji musíte z ploch omýt. Kde není dezinfikovaná plocha určena přípravě pokrmů, není nutné dezinfekci omývat. Jedná se o profesionální koncentrát zásadité dezinfekce, je určený k ředění 1-2,5% roztok s dobou 5-15 min. pro zaručení efektivity dezinfekce. 

APESIN FOOD  z 1 L za 250 Kč naředíte až 65 l

Plně virucidní dezinfekce (také proti bakteriím a plísním) do kuchyní, potravinářských provozů a průmyslových oblastí. Na bázi kyseliny mléčné. Kde není dezinfikovaná plocha určena přípravě pokrmů, není nutné dezinfekci omývat. Ředění 1,5 %, doba působení 5 minut. Ideální pro střídání se zásaditou dezinfekcí Lerasept L 420. 

APESIN SAN  z 1 L za 250 Kč naředíte až 65 l

Určeno pro WC, sanitární prostory, šatny, zdravotnická zařízení a veřejné prostory, sportovní stadióny. Plně virucidní kyselá dezinfekce na povrchy (také proti bakteriím a plísním). Na bázi kyseliny mléčné. ředění 1,5 %, doba působení 5 minut. Pro veřejné prostory, medicínská zařízení, koupelny, WC. Ideální pro střídání se zásaditou dezinfekcí Lerasept L 420.

2. dezinfekce NA RUCE:

Všechny uvedené jsou profesionální alkoholové dezinfekce na ruce se širokým spektrem účinku proti virům.

Lerasept HD 

Extra rychlá dezinfekce na ruce. Během 30 sekund účinkuje proti všem bakteriím, plísním, kvasinkám i všem virům, tedy také skupině virů tipu koronaviry. Dezinfekce na ruce s virucidním účinkem je brána jako základ prevence. Virucidní účinek je u této dezinfekce na ruce plný, tedy působí proti všem virům. Bez výrazného zápachu s ochranou pokožky proti vysušování.

Isolda disinfection skin 

Dezinfekce proti bakteriím, plísním a omezeně proti virům, tedy také proti koronavirům. Dezinfekční gel na ruce v 500 ml balení. Bez výrazného zápachu, gel s nižším obsahem alkoholu pro podrážděné ruce.

3. Mýdla na ruce:

Pro správnou hygienu je vhodné před nanesením dezinfekce vaše ruce pečlivě umýt mýdlem. 

Dezinfekční mýdlo LAVYDES  - Profesionální dezinfekční mýdlo do potravinářství.

SEPTASAN Profesionální mýdlo do potravinářství.

Nezapomínejte na ochranu rukou pomocí krémů:

OPYMAN Regenerační koncentrovaný krém.

ISOLDA - krém  

 

DŮKAZ ÚČINKU DEZINFEKCÍ:

Lerasept L 420Lerasept FP 408 jsou dezinfekce omezeně virucidní, nicméně například proti typu koronavirům, chřipkovým virům, HIV žloutence B, žloutence C jsou efektivní a dokonale je ničí. APESIN FOOD a APESIN SAN  jsou plně virucidní, tedy proti všem virům. Dezinfekce Lerasept L 420Lerasept FP 408 a APESIN FOOD jsou určeny k dezinfekci ploch a to i v potravinářské oblasti. Můžete je tedy použít na jakékoliv plochy i tam, kde připravujete jídlo. Všechny potřebné dokumenty - bezpečnostní a technické listy - najdete u každého produktu. Virucidní účinek alkoholových dezinfekcí a alkoholových dezinfekčních gelů působících proti virům je deklarován výrobcem.  

Díky úzké spolupráci s výrobcem Stockmeier, kterého jsem před pár lety oslovila, když jsem hledala kvalitní dezinfekce a čisticí prostředky, vám mohu nabídnout velmi rychle účinné dezinfekce na plochy a dezinfekce na ruce. Tyto dezinfekce mají testy na viruciditu, tedy testovanou účinnost proti virům. Účinnost proti typu koranavirům jsem si nechala ještě jednou potvrdit přímo od výrobce: 

Statement_Lerasept FP408_virucidal activity_coronavirus_GB

Statement_Lerasept L420_virucidal activity_coronavirus_GB

Statement_Lerasept HD_virucidal activity_coronavirus_handdisinfection_GB

 

#brimi #brimicistidla #cistidla #brilantneciste #ciste #lerasept #leraseptfp408 #lerasetphd #hd #408 #420 #leraseptl420
#stockmeier #kiehl #cormen #cleamen #tana #apesin #biofinder #cidclean #isolda #isoldadezinfekce
#eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcenaruce #alkoholovadezinfekcenaruce #dezinfekcnigelnaruce #dezinfekcnimydlo
#dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #ekologickadezinfekce #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #cistenizmrzlinovehostroje
#dezinfekcesanity #dezinfekcekoupelny #dezinfekcekancelare #covid19 #covid #bezoplachovadezinfekce #anticovid #virucidnidezinfekce #dezinfekceprotivirum