Profesionální čistidla a servis

Hledáte kvalitu, výhodnou cenu a jednoduchost v úklidu? 

potřebujete vysoce kvalitní produkty, koncentrovaná profesionální čistidla a jasné stručné rady, jak a čím čistit.

brimi_baner_3_pod

Nehledejte kompromisy, vyberte si kvalitu. Díky koncentrovaným účinným prostředkům se zabavíte nečistot snadno a důkladně. Navíc cena za dávku čistidla, kterou použijete na jeden kbelík vody, je velmi nízká. 

Šetříte tak jednoduše čas, který strávíte úklidem, finance na čistidla a vaše provozy budou pro zákazníky lákavé čistotou. A to se vyplatí mnohonásobně.

V nabídce jsou také vysoce odolné pomůcky, schválené i do potravinářství - styk s potravinami. Jedná se o kartáče, stěrky, kbelíky a jiné úklidové a sanitační pomůcky KOBRA, které vydrží skutečně mnoho let. Z provozů se dozvídáme, že například kartáč na podlahu nebo stěrku používají stále 10 i 12 let a jsou pořád výborně funkční. Také pratelné utěrky Chicopee jsou používány i po 360 praních v pračce. I toto je ekologický přístup

Pro příspěvkové organizace nabízíme platbu na fakturu se splatností. A možnost využití náhradního plnění při koupi všech těchto zakoupených produktů.

brimi_baner_3_pod2

Chceme šetřit také přírodu, proto vybíráme po důkladném testování produkty ekologické a opravdu účinné. Nenabízíme vám zajíce v pytli, ale zkušenostmi ověřené produkty, které si zákazníci chválí pro svoji účinnost, jemnost a šetrnost k pokožce. Tyto ekologické prostředky oceníte, máte-li čističky vody a musíte vybírat vhodné šetrné úklidové prostředky.

Dezinfekce bez chlóru, které se postarají o čistotu nejen v kuchyni, ale také ve veřejných či zdravotnických oblastech. S našimi produkty důkladně dezinfikujete, ale máte k dispozici prostředky, které se v přírodě lépe odbourávají a nezatěžují tak příliš odpadní vody.

brimi_baner_3_pod3

Profesionální produkty na čištění a dezinfekci jsou kvalitnější, máte-li k ním servis v podobě odborných rad. Proto jsme tu. 

Poradíme vám s výběrem produkt, se správným ředěním a použitím speciálních čističů. Všechny výrobky, které nabízíme, máme vyzkoušené, známe zkušenosti našich zákazníků a díky tomu vám dokážeme dát správné rady

Sestavujeme sanitační plány, tedy přehled produktů, které byste měli používat například ve školní kuchyni, aby byl zachován správný postup sanitace a dezinfekce byla účinná. Spolupracujeme se specialisty na hygienu a zajistíme HACCP i pro váš provoz.

Samozřejmostí pro nás je poskytnutí přímo na webu všech potřebných dokumentů, které pro hygienu potřebujete - tedy bezpečnostní a technické listy.

Zboží zasíláme zpravidla druhý den od objednání. Někdy je již do druhého dne od objednání dokonce až u vás. Na výběr je více přepravců od malých zásilek po větší na paletě.