Profesionální čistidla a servis

Hledáte kvalitu, výhodnou cenu a jednoduchost v úklidu? 

potřebujete vysoce kvalitní produkty, koncentrovaná profesionální čistidla a jasné stručné rady, jak a čím čistit.

brimi_baner_3_pod

Nehledejte kompromisy, vyberte si kvalitu. Díky koncentrovaným účinným prostředkům se zabavíte nečistot snadno a důkladně. Navíc cena za dávku čistidla, kterou použijete na jeden kbelík vody, je velmi nízká. 

Šetříte tak jednoduše čas, který strávíte úklidem, finance na čistidla a vaše provozy budou pro zákazníky lákavé čistotou. A to se vyplatí mnohonásobně.

V nabídce jsou také vysoce odolné pomůcky, schválené i do potravinářství - styk s potravinami. Jedná se o kartáče, stěrky, kbelíky a jiné úklidové a sanitační pomůcky KOBRA, které vydrží skutečně mnoho let. Z provozů se dozvídáme, že například kartáč na podlahu nebo stěrku používají stále 10 i 12 let a jsou pořád výborně funkční. Také pratelné utěrky Chicopee jsou používány i po 360 praních v pračce. I toto je ekologický přístup

Pro příspěvkové organizace nabízíme platbu na fakturu se splatností. A možnost využití náhradního plnění při koupi všech těchto zakoupených produktů.

brimi_baner_3_pod2

Chceme šetřit také přírodu, proto vybíráme po důkladném testování produkty ekologické a opravdu účinné. Nenabízíme vám zajíce v pytli, ale zkušenostmi ověřené produkty, které si zákazníci chválí pro svoji účinnost, jemnost a šetrnost k pokožce. Tyto ekologické prostředky oceníte, máte-li čističky vody a musíte vybírat vhodné šetrné úklidové prostředky.

Dezinfekce bez chlóru, které se postarají o čistotu nejen v kuchyni, ale také ve veřejných či zdravotnických oblastech. S našimi produkty důkladně dezinfikujete, ale máte k dispozici prostředky, které se v přírodě lépe odbourávají a nezatěžují tak příliš odpadní vody.

brimi_baner_3_pod3

Profesionální produkty na čištění a dezinfekci jsou kvalitnější, máte-li k ním servis v podobě odborných rad. Proto jsme tu. 

Poradíme vám s výběrem produkt, se správným ředěním a použitím speciálních čističů. Všechny výrobky, které nabízíme, máme vyzkoušené, známe zkušenosti našich zákazníků a díky tomu vám dokážeme dát správné rady

Sestavujeme sanitační plány, tedy přehled produktů, které byste měli používat například ve školní kuchyni, aby byl zachován správný postup sanitace a dezinfekce byla účinná. Spolupracujeme se specialisty na hygienu a zajistíme HACCP i pro váš provoz.

Samozřejmostí pro nás je poskytnutí přímo na webu všech potřebných dokumentů, které pro hygienu potřebujete - tedy bezpečnostní a technické listy.

Zboží zasíláme zpravidla druhý den od objednání. Někdy je již do druhého dne od objednání dokonce až u vás. Na výběr je více přepravců od malých zásilek po větší na paletě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení