Vážení zákazníci, 27. 6. - 8. 7. mohou být zásilky mírně opožděny. Děkujeme za pochopení.

Zvolte profesionála ve světě čisticích prostředků

Proč byste měli zvolit profesionální čisticí a dezinfekční prostředky, v čem spočívají jejich výhody a proč jim dát přednost před běžnými produkty, které si můžete koupit v obchodech? Pokud začneme od úplného začátku, důležitým vodítkem pro výběr těch nejlepších čisticích a dezinfekčních, také virucidních, prostředků jsou jednoznačně informace a pokyny pro samotné použití, a to od výrobce nebo dodavatele. Hovoříme zde o technických a bezpečnostních listech, které by měly být vždy jejich součástí. V těchto důležitých listech se dozvíte správné postupy pro použití čisticích produktů a dezinfekcí, a docílíte tak profesionálního výsledku. V případě nedodržení správného postupu si zaděláváte na problém, jelikož může dojít k tvorbě biofilmů a zvýšení odolnosti bakterií vůči dezinfekcím.

Mnoho prostředků, které jsou volně prodejné bezpečnostními a technickými listy nedisponují, a vy tak musíte pátrat, abyste našli správný návod pro použití. Všechny naše profesionální prostředky mají produktové a technické dokumenty zveřejněny na webových stránkách, což je velká výhoda, jelikož se jedná o doplňující informace pro správné a bezpečné použití a hlavně informace, na co prostředek můžete použít a na co nikoliv, abyste si neničili povrchy. Sečteno podtrženo, vyhnete se tak možným nepříjemnostem, které by vám mohly vzniknout nesprávným použitím prostředku.

Výhoda je, že naše čisticí úklidové a produkty jsou ve většině případů koncentrované, určené k ředění, oceníte tak nejen jejich spolehlivou účinnost, ale také velkou finanční úsporu.

Běžně používaná koncentrace našich prostředků je cca 1-4 %. Například naředěním pouhého 1 litru koncentrátu dezinfekce Lerasept L 420 získáte až 100 litrů účinného roztoku, proto zde význam úspory hraje důležitou roli. Působení alkoholových dezinfekcí je již za 15 sekund, a to dokonce i proti virům, jedná se o produkt Lerasept FP 408. Doba působení u chlorových dezinfekcí se pohybuje okolo 30-60 minut. Ušetříte nejen své finance, ale i čas. Koncentráty jsou tedy daleko úspornější a mají v podstatě větší účinnost proti běžným dezinfekcím a čistidlům.

Všechny produkty jsou velmi účinné a ověřené našimi zákazníky. Zajišťujeme pro vás komplexní nabídku čisticích prostředků, dezinfekcí, odolných úklidových prostředků, pratelných hygienických utěrek apod. Jsme šetrní i k životnímu prostředí, naše nabízené výrobky jsou šetrnější, ekologické, přesto vysoce účinné. Všechny prostředky jsou bez chlóru, tudíž i bez nepříjemného zápachu, což jistě každý ocení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení