Zvolte profesionála ve světě čisticích prostředků

Proč byste měli zvolit profesionální čisticí a dezinfekční prostředky, v čem spočívají jejich výhody a proč jim dát přednost před běžnými produkty, které si můžete koupit v obchodech? Pokud začneme od úplného začátku, důležitým vodítkem pro výběr těch nejlepších čisticích a dezinfekčních, také virucidních, prostředků jsou jednoznačně informace a pokyny pro samotné použití, a to od výrobce nebo dodavatele. Hovoříme zde o technických a bezpečnostních listech, které by měly být vždy jejich součástí. V těchto důležitých listech se dozvíte správné postupy pro použití čisticích produktů a dezinfekcí, a docílíte tak profesionálního výsledku. V případě nedodržení správného postupu si zaděláváte na problém, jelikož může dojít k tvorbě biofilmů a zvýšení odolnosti bakterií vůči dezinfekcím.

Mnoho prostředků, které jsou volně prodejné bezpečnostními a technickými listy nedisponují, a vy tak musíte pátrat, abyste našli správný návod pro použití. Všechny naše profesionální prostředky mají produktové a technické dokumenty zveřejněny na webových stránkách, což je velká výhoda, jelikož se jedná o doplňující informace pro správné a bezpečné použití a hlavně informace, na co prostředek můžete použít a na co nikoliv, abyste si neničili povrchy. Sečteno podtrženo, vyhnete se tak možným nepříjemnostem, které by vám mohly vzniknout nesprávným použitím prostředku.

Výhoda je, že naše čisticí úklidové a produkty jsou ve většině případů koncentrované, určené k ředění, oceníte tak nejen jejich spolehlivou účinnost, ale také velkou finanční úsporu.

Běžně používaná koncentrace našich prostředků je cca 1-4 %. Například naředěním pouhého 1 litru koncentrátu dezinfekce Lerasept L 420 získáte až 100 litrů účinného roztoku, proto zde význam úspory hraje důležitou roli. Působení alkoholových dezinfekcí je již za 15 sekund, a to dokonce i proti virům, jedná se o produkt Lerasept FP 408. Doba působení u chlorových dezinfekcí se pohybuje okolo 30-60 minut. Ušetříte nejen své finance, ale i čas. Koncentráty jsou tedy daleko úspornější a mají v podstatě větší účinnost proti běžným dezinfekcím a čistidlům.

Všechny produkty jsou velmi účinné a ověřené našimi zákazníky. Zajišťujeme pro vás komplexní nabídku čisticích prostředků, dezinfekcí, odolných úklidových prostředků, pratelných hygienických utěrek apod. Jsme šetrní i k životnímu prostředí, naše nabízené výrobky jsou šetrnější, ekologické, přesto vysoce účinné. Všechny prostředky jsou bez chlóru, tudíž i bez nepříjemného zápachu, což jistě každý ocení.