Unikátní hasicí sprej GlaciAid MARK2

Testovali jsme hasicí sprej GlaciAid MARK2, protože vám nabízíme pouze ověřené produkty. Nehoda v kuchyni – hořící olej či zkrat – rychlost i výběr prostředku jsou zásadní. Čím hasit cokoliv hořícího? S hasiči jsme testovali sprej s extra hasicí silou. Vynikající rychlost, použití ve všech polohách i dnem vzhůru, balení „vždy po ruce“, 6 let životnost, pěnový sprej nezanechá nepořádek. Univerzální na hašení všeho, olejů i lithiových baterií.

Čistidla a dezinfekce zkoušíme v provozech, ale na testování hasicího spreje jsme přizvali JSDH Jabloňany, kterým tímto děkujeme. Ověřili jsme si, že je sprej opravdu univerzální a hlavně perfektně hasící! Je to ideální první pomoc, kterou při požáru v zárodku efektivně použijete.

TAKTO NIKDY NEHASIT OLEJ:

Horký olej na pánvi ani jiné hořlavé kapaliny NIKDY nehaste vodou, ta plameny jen povzbudí. Jak to vypadá, když do ohně přilejete vodu, se můžete podívat na fotce. Z malého ohýnku - hoření fritovacího oleje - je po nalití vody velký požár:

brimi_test_ voda do fritovacího oleje_1m brimi_test_ voda do fritovacího oleje_m

JAK HASIT OLEJ

Výborným pomocníkem je při těchto bytových požárech, kdy je nutné rychle hasit olej je, univerzální hasicí sprej GlaciAid MARK2, kterým požár uhasíte v zárodku. Je nutné jej však mít uložený nadosah od sporáku. GlaciAid MARK2

brimi_test_ voda do fritovacího oleje_glaciaid_mark2m brimi_test_ voda do fritovacího oleje_glaciaid_mark2_m

Jak krátce (10 sekund) trvalo uhasit hořící fritovací olej v hrnci pomocí GlaciAid můžete vidět na videu.

Mít hasicí sprej GlaciAid MARK2 vždy po ruce - doma v kanceláři, dílně, v autě, na elektrokola, elektrokoloběžky, při kempování atd. se jistě vyplatí. Zdroje požárů jsou často nečekané a mít hasicí sprej Mark2 je výborným jednoduchým, ale účinným řešením.

EXTRA HASICÍ VÝKON - MŮŽETE HASIT VŠE především problémové materiály - OLEJ A LITHIOVÉ BATERIE

Lékárničku máte? Teď už jen první pomoc při požáru - MARK2 je jasná volba. 

Hasí vše, nemusíte přemýšlet, co můžete na hašení oleje či přístrojů v elektrice použít.

carusel_glaci

Koupit GlaciAid MARK2 – ledová první pomoc při hašení

  • funguje ve všech polohách spreje (dnem vzhůru)
  • 6 let záruka funkčnosti od výrobce
  • pěnový přípravek nezanechává nepořádek po hašení (rozdíl oproti práškovým hasivům)
  • speciální tryska - zajistí optimální rozptyl na plochu
  • plně funkční i při -5 °C, ideální do auta

Rychlost a jednoduchost použití i pro děti.

 

Tradičně nejvíc požárů vznikne v létě v přírodním prostředí. Nejčastějšími příčinami jsou lidská nedbalost a technické závady. Mezi typicky letní zásahy hasičů patří požáry travních a lesních porostů od neopatrně rozdělaných táborových ohníčků nebo nedopalků cigaret, požáry na polích od jisker ze zemědělské techniky, vznícení porostu od výfuku nevhodně zaparkovaného automobilu a podobně. (zdroj)

Kromě jednoduchého zařízení k rychlému zjištění vzniklého požáru (autonomní „hlásiče požáru,“ detektory plynu apod.) je vhodné si domácnost vybavit také prostředky pro hašení (např. přenosný hasicí přístroj nebo hasicí sprej), určitě se rovněž vyplatí koupit si zařízení a vybavení s lepšími požárně bezpečnostními vlastnostmi (materiál s nižším stupněm hořlavosti). (zdroj)