Rychlý úklid před Vánocemi

Snadný úklid díky profesionálním produktům Kiehl a Stockmeier Nesedřete si při drhnutí ruce, uklízejte chytře.

Okna

Profesionální mytí oken, plastových rámů u parapetů jednou vodou zvládnete s Tornado nebo Tornado koncentrátem. Přebytečnou vodu z omytých oken Tornadem stáhněte stěrkou na okno. Poté už jen dosušte utěrkou, která dobře saje vodu a okna doleští. Jeden produkt na pořádné mytí oken, to je Tornado.

buton_koupit

Stoly, nábytek, TV

Díky Optimě lze vyleštit většinu povrchů. Při mytí je účinná, přestože je její konzistence jemná. Povrchy Optima čistí a jemně vyleští bez zanechávání vrstev leštidel. Je možné ji použít na sklo, zrcadlo, dřevo a laminátový nábytek. Zároveň s ní lze vyčistit obrazovky televizí nebo monitorů.

Optima zamezuje povrchové korozi plastů a vytváří pro ně ochranu. Vhodné je tedy aplikovat ji na plexiskla, plastové rámy aj. Optima je ekologická a má certifikaci Ecolabel.

Nerezové plochy vyleštěte Lerapurem ESP.

buton_koupit

Kožené sedačky

Na kožené sedačky použijte speciální čistič Leder Pflege. Tento jedinečný výrobek kůži nejen očistí, ale také jemně ošetří, aby byla dlouho zachovalá. Použít jej můžete nejen doma na kožené sedačky, ale také do auta na palubní desky a kožené autosedačky.

buton_koupit

Sedačky a čalounění, koberce

Velmi účinný přesto ekologický čistič na sedačky a gauče nebo na tepování koberce je Rivamat. Použijete jej i na mytí podlah ručně, mopem nebo strojem v halách. Velmi univerzální a silný eko produkt.

buton_koupit

Koupelna, WC

Trápí-li vás v koupelně vodní kámen u umyvadel a kohoutků, naším doporučením je použít prostředek Patronal eco. Díky prostředku Patronal eco jedním tahem vyčistíte ze sprchových koutů a dlaždic nejen vodní kámen, ale i zbytky mýdla či kosmetiky. Také Patronal eco je opatřen certifikací Ecolabel.

Prostředek Patronal eco se dá použít na čištění WC, na bidety a pisoáry. Na tato místa je však více než Patronal eco žádoucí prostředek Acidofix Gel nebo Powerfix Gel. Powerfix Gel i Acidofix Gel, jak název napovídá, mají gelovou konzistenci. Ze svislých povrchů díky tomu nestékají tak rychle a umožňují čištění svislých ploch toalet.

Síla obou těchto produktů Acidofix Gelu a Powerfix Gelu spočívá v účinnějším odstranění vodního a močového kamene ve WC a také pod vodní hladinou WC. Použití Powerfix Gelu je vhodné pouze na sanitární keramiku a toalety, nikoli na baterie či kohoutky. Acidofix Gel můžete použít na celou koupelnu a také na baterie. Jedná se o nový typ produktu, který je silný na vodní kámen, ale šetrný k povrchům baterií a kovů. Trápí-li vás vodní kámen, použijte jeden z těchto silnějších produktů. Na běžné mytí celé koupelny, vany, sprchové kouty i zástěn sprchových koutů, baterií použijte Patronal eco.

buton_koupit

Kuchyň

Na trouby a sporák či digestoře, kde je velká mastnota jednoznačně doporučujeme Xon Forte. Tento odmašťovač je silný, pokud plochu nahřejete asi na 40-60°C. Xon Forte je ekologický a dobře se s ním pracuje, protože je bez nepříjemného zápachu.

buton_koupit

Podlahy

Dlažbu, kameninu na schodech nebo koberce a čalounění na sedačkách omyjte Rivamatem.

Plovoucí podlahy, linolea, marmolea, ale i dlažbu či kameninu můžete omýt a provonět jemnými vůněmi Veripropu, Torvanu nebo Keradetu. Všechny jsou univerzální s jemnými vůněmi.

Na dřevěné podlahy, parkety či plovoucí podlahu zvolte Parketto Clean. Ekologický a šetrný produkt pro dobré očištění a ošetření dřeva.

Lesk na podlahu, který dlouho vydrží a naprosto rozzáří linoleum, marmoleum nebo kameninu? Jedině Thermodur. Thermodur se používá také v halách škol nebo hotelích, kde i přes velké množství lidí dokáže udržet podlahu dlouhou dobu vysoce lesklou.

buton_koupit

Pokud úklid nestihnete do Vánoc, nebojte se, mi tu budeme i po Vánocích. Uklízet můžete s těmito produkty profesionálně a jednoduše celý rok. :)

 

Ať jsou Vánoce klidné, mějte po ruce první pomoc při hašení - hasicí sprej Glaci Aid.

 

Mgr. Helena Bělehrádková Schmiedová, Brimi Profi s.r.o.

#lerapuresp #esp #patronal #powerfix #acidofix #optima #rivamat #thermodur #kiehl #lesteninerezu #cisteninerezu #vybaveniprouklid #cisteni #lesteni #mytipodlah #mytioken #tornado #tochces #brimi