Thermodur ošetřující lesklý vosk na podlahy

1 443 Kč / ks 1 192,60 Kč bez DPH 288,60 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Ošetřující lesklý film na podlahových krytinách - linolea a marmolea, mramor. Lesklý voskový film, který neklouže a je odolný proti vyšlapání. Pro sportovní podlahy, chodby a haly budov. Vysoce odolný proti vyšlapání a vytření čisticími prostředky. Vyplňuje póry podlah, chrání a odpuzuje nečistoty.

  • Vysoce odolný proti vyšlapání a vytření čisticími prostředky
  • Chrání a odpuzuje nečistoty
  • Lesklý a neklouže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá ochrana podlahy proti zanášení nečistot do jejich pórů.

  • Samolesklá polymerová disperze
  • Vynikající filmotvorné vlastnosti
  • Obzvláště odolná proti opotřebení, odpuzující špínu, odolná proti otěru a skluzu
  • Velmi dobrá odolnost proti vodě
  • Odolná vůči povrchovým dezinfekčním prostředkům

Lesklý ochranný vosk - lak na podlahy. Ideální na linolea, vinyl či mramor.

Vosk velmi rychle schne, je krásně lesklý, ale neklouže.

Vhodný do veřejných prostorů na velmi namáhané podlahy. 

Thermodur je metalická umělohmotná disperze s vysokým podílem pevných látek. Tvoří ochranný lesklý film s vynikajícími vlastnostmi. Thermodur je vysoce hodnotné základní ošetření, vysoce odolné proti vyšlapání, odpuzující nečistoty, odolné proti vytření a bezpečné pro chůzi. Ošetřující emulze je odolná vůči plošným čisticím prostředkům s dezinfekčním účinkem.

buton uklizej chytre

Oblast použití: Je použitelný na podlahové krytiny po základním čištění, které jsou odolné vodě, jako např. PVC, guma, linoleum, savý přírodní nebo umělý kámen apod. U podlahových krytin s užitnou vrstvou z PU nebo PE je nutno před položením provést test přilnavosti.

Postup:

Produkt nanášet po úspěšném základním čištění a krátké době schnutí. Na dokonalé vyčištění podlahy doporučujeme Rivamat, Copex nebo Li-Ex. Thermodur tence nanášet např. plochým čistým mopem a ihned rozetřít na podlaze. Vosk velmi rychle schne, je-li podlaha vyhřátá, rozetření je nutné velmi rychle. Podle savosti podlahové krytiny nanést 2–3 vrstvy v časovém odstupu cca 30 minut. Po zaschnutí (asi 30 min.) nanést druhou vrstvu Thermoduru a nechat řádně vyschnout asi 3 hodiny.

Pro následné mytí podlah doporučujeme každodenní čisticí prostředek výrobce Kiehl, aby podlaha byla dlouho lesklá (Keradet, Torvan, Econa nebo Veriprop). Vysoce odolný proti vyšlapání a vytření čisticími prostředky s desinfekčním účinkem. Odpuzuje nečistoty a je bezpečný pro chůzi, neklouže. Použití na PVC, linoleum, marmoleum, přírodní nebo umělý kámen apod. Odstranění vosku je možné snadno čistidly Kiehl (Copex, Li-Ex).

Zabraňte zaschnutí produktu v mopu, kanystr dobře zavřete ihned po použití.

Spotřeba na m²: 25 ml na vrstvu (kanystr 5 l na 200 m2 jedné vrstvy) Neředí se.

Složení Umělohmotné disperze, tvrdé polyetylénové vosky, rozpouštědla rozpustná ve vodě, síťové pryskyřice, změkčovadla. Hodnota pH koncentrátu: cca 8.5. Sloučenina je klasifikována jako bezpečná ve změně nařízení (EG) 1272/2008 [CLP].  Před použitím si vždy přečtěte údaje a bezpečnostní upozornění na technickém a bezpečnostním listu. Toxikologické informační středisko: 224 91 92 93.

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #cistenipodlah #spinavepodlahy #voskynapodlahu #leskpodlah #thermodur #kiehl #copex #liex #laknapodlahu

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové vosky
Hmotnost: 5.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: