Vážení zákazníci, 27. 6. - 8. 7. mohou být zásilky mírně opožděny. Děkujeme za pochopení.

Tornado Koncentrát extra odmaštující a leštící prostředek na mytí oken a podlah

Novinka
Značka: Kiehl
259 Kč / ks 214 Kč bez DPH 259 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
7.7.2022

Tornado koncentrát, silný čistící prostředek, rozpouštějící účinně tuky, nečistoty a nikotin. Vhodný také k profesionálnímu mytí skla. Koncentrovanější verze přípravku Tornado, v praktické lahvi s dávkovací odměrkou. Opravdu vysoce účinný prostředek, který oceníte při mytí oken a plastových rámů. Jednoduše, jednou vodou omyjete vše a potom stěrkou setřete roztok z okna a dosušíte savou utěrkou. Už žádné další leštění oken není potřeba, okna jsou lesklá beze šmouh. Vhodné také na mytí podlahy, kde je více nečistot a mastnost - chodby, dílny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrovanější verze přípravku Tornado. V praktické lahvi s dávkovací odměrkou. 

Opravdu vysoce účinný prostředek, který oceníte při mytí oken a plastových rámů. Jednoduše, jednou vodou omyjete vše a potom stěrkou setřete roztok z okna a dosušíte savou utěrkou. Už žádné další leštění oken není potřeba, okna jsou lesklá beze šmouh. Vhodné také na mytí podlahy, kde je více nečistot a mastnost - chodby, dílny. 

Tornado koncentrát profesionální mytí oken i podlah za výbornou cenu

Tornado koncentrát je velmi účinný čisticí prostředek, který výborně odstraňuje všechny nečistoty. Jeho vynikající účinnost využijete pro mastné omyvatelné povrchy, ale i pro podlahové krytiny, které jsou odolné vůči vodě. Naprostý profesionál je Tornado koncentrát při umývání oken a plastových rámů. S tímto prostředkem už nebudete tuto málo oblíbenou činnost nikdy odkládat, ba naopak, začnete se na ni těšit, protože výsledek stojí opravdu za to. Okna i plastové rámy a parapety jednoduše umyjete, poté přebytečnou vodu setřete stěrkou a pro dosušení zbylých kapek použijete savou utěrku. Vhodný je pro profesionální mytí skel, jako jsou například obchodní výlohy, prosklené jednací prostory, skleněná zábradlí v obchodních centrech apod. Mytí jde velmi snadno a skla jsou vyleštěná. S čisticím prostředkem Tornado koncentrát odpadá další leštění oken, ta budou totiž dokonale lesklá a bez jakýchkoliv nevzhledných šmouh. Potěší vás i jeho příjemná vůně, která všechny povrchy krásně provoní čistotou.

Spotřeba je velice úsporná, jedná se totiž o koncentrát, proto je i ekonomicky výhodný. Součástí 1l balení je dávkovací hlavice – 1 dávka odpovídá 25ml koncentrátu. Pro vaši představu o dávkování použijete 1 dávku (25 ml) k 8 litrům studené (!) vody, hovoříme zde o běžném každodenním úklidu, jako je vytírání nebo úklid pomocí mycího stroje.

Pro mytí skla budete potřebovat ½ dávky (12,5 ml) k 8 litrům studené vody, zde by měla poloviční dávka bohatě stačit k lehkému až střednímu znečištění. Z litrového balení získáte tedy 80 dávek a při investici 260 Kč jste na ceně 3,3 Kč za jeden plný kbelík extra silného pomocníka, kterým omyjete v průměru 200 m2. Čisticí prostředek Tornado koncentrát by neměl chybět v žádné domácnosti ani výbavě pro profesionální úklid, protože jakmile ho jednou vyzkoušíte, z ruky už ho jen tak nedáte.

Tornado koncentrát
Silný čistící prostředek, který má i nečekané možnosti použití: "Výrobek používám na praní montérek, doporučuji všem. Cintlová" Tornádo totiž opravdu dobře odmastí. Je vhodné jak na mastné montérky, tak i prostěradla od olejů z masážních salónů. Vyprání poté je možné i v prostředku Arenas Perla, který je na praní mastných oděvů také velmi účinný.

Velmi silný čistící prostředek rozpouštějící účinně tuky, nečistoty a nikotin. Má vysokou schopnost odstraňovat nečistoty a je úsporný ve spotřebě. Má příjemnou vůni. Vhodný také k profesionálnímu mytí skla.

Oblast použití
Na všechny vodě odolné povrchy a předměty, stejně jako na podlahové krytiny, které jsou odolné vodě. Nepoužívat na podlahové krytiny ošetřené ošetřujícími
emulzemi.

Použití
1 dávka (dávkovací hlavice) = 25 ml

Běžný každodenní úklid
(vytírání / strojní úklid za mokra):
1 dávka k 8 litrům studené vody.

Běžný každodenní úklid (čištění povrchů):
½ dávky ke 4 litrům studené vody.

Mytí skla:
½ - 1 dávka k 8 litrům studené vody. (Doporučujeme nižší koncentraci!)
Okna umýt rozmývákem a stěrkou.
Nechat dobře uschnout.

Při lehkém až středním znečištění
je dostatečné poloviční dávkování.

Spotřeba na m²
Vytírání / strojní úklid za mokra / mytí skla: 0,04 - 0,31 ml
Čištění povrchů: 0,18 ml

 

nebespeci_vykricnik_kosoctverec
GHS 07, Varování (v koncentrátu);
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P280 Používejte ochranné brýle. P305/351/338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Složení (podle 648/2004/ES) Anionické tenzidy 10-15%, neionické tenzidy < 5%, pomocné látky, barviva, vonné látky (limonene, citral). Hodnota pH (koncentrátu): cca 10 hodnota pH (pracovního roztoku): cca 7,5

Balení: 1 litr dávkovací láhev / 6 ks v kartonu

Doplňkové parametry

Kategorie: Každodenní čištění podlah
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EC Avatar autora | 26.12.2021
Velmi spokojená, vyzkoušeno už mnohokrát.Dokonce velmi dobře odmaštuje tento výrobek montérky.
5
MK Avatar autora | 9.12.2021
Moc
5
TS Avatar autora | 23.7.2021
Super největší spokokjenost
5
Avatar autora | 26.4.2021
ještě jsem nepracovala s kvalitnějším přípravkem, naprostá spokojenost

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení