Tornado Koncentrát extra odmaštující a leštící prostředek na mytí oken a podlah

Novinka
Značka: Kiehl
259 Kč / ks 214 Kč bez DPH 259 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2021

Tornado koncentrát, silný čistící prostředek, rozpouštějící účinně tuky, nečistoty a nikotin. Vhodný také k profesionálnímu mytí skla. Koncentrovanější verze přípravku Tornado, v praktické lahvi s dávkovací odměrkou. Opravdu vysoce účinný prostředek, který oceníte při mytí oken a plastových rámů. Jednoduše, jednou vodou omyjete vše a potom stěrkou setřete roztok z okna a dosušíte savou utěrkou. Už žádné další leštění oken není potřeba, okna jsou lesklá beze šmouh. Vhodné také na mytí podlahy, kde je více nečistot a mastnost - chodby, dílny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrovanější verze přípravku Tornado. V praktické lahvi s dávkovací odměrkou. 

Opravdu vysoce účinný prostředek, který oceníte při mytí oken a plastových rámů. Jednoduše, jednou vodou omyjete vše a potom stěrkou setřete roztok z okna a dosušíte savou utěrkou. Už žádné další leštění oken není potřeba, okna jsou lesklá beze šmouh. Vhodné také na mytí podlahy, kde je více nečistot a mastnost - chodby, dílny. 

Tornado koncentrát profesionální mytí oken i podlah za výbornou cenu

Tornado koncentrát je velmi účinný čisticí prostředek, který výborně odstraňuje všechny nečistoty. Jeho vynikající účinnost využijete pro mastné omyvatelné povrchy, ale i pro podlahové krytiny, které jsou odolné vůči vodě. Naprostý profesionál je Tornado koncentrát při umývání oken a plastových rámů. S tímto prostředkem už nebudete tuto málo oblíbenou činnost nikdy odkládat, ba naopak, začnete se na ni těšit, protože výsledek stojí opravdu za to. Okna i plastové rámy a parapety jednoduše umyjete, poté přebytečnou vodu setřete stěrkou a pro dosušení zbylých kapek použijete savou utěrku. Vhodný je pro profesionální mytí skel, jako jsou například obchodní výlohy, prosklené jednací prostory, skleněná zábradlí v obchodních centrech apod. Mytí jde velmi snadno a skla jsou vyleštěná. S čisticím prostředkem Tornado koncentrát odpadá další leštění oken, ta budou totiž dokonale lesklá a bez jakýchkoliv nevzhledných šmouh. Potěší vás i jeho příjemná vůně, která všechny povrchy krásně provoní čistotou.

Spotřeba je velice úsporná, jedná se totiž o koncentrát, proto je i ekonomicky výhodný. Součástí 1l balení je dávkovací hlavice – 1 dávka odpovídá 25ml koncentrátu. Pro vaši představu o dávkování použijete 1 dávku (25 ml) k 8 litrům studené (!) vody, hovoříme zde o běžném každodenním úklidu, jako je vytírání nebo úklid pomocí mycího stroje.

Pro mytí skla budete potřebovat ½ dávky (12,5 ml) k 8 litrům studené vody, zde by měla poloviční dávka bohatě stačit k lehkému až střednímu znečištění. Z litrového balení získáte tedy 80 dávek a při investici 260 Kč jste na ceně 3,3 Kč za jeden plný kbelík extra silného pomocníka, kterým omyjete v průměru 200 m2. Čisticí prostředek Tornado koncentrát by neměl chybět v žádné domácnosti ani výbavě pro profesionální úklid, protože jakmile ho jednou vyzkoušíte, z ruky už ho jen tak nedáte.

Tornado koncentrát
Silný čistící prostředek

Velmi silný čistící prostředek rozpouštějící účinně tuky, nečistoty a nikotin. Má vysokou schopnost odstraňovat nečistoty a je úsporný ve spotřebě. Má příjemnou vůni. Vhodný také k profesionálnímu mytí skla.

Oblast použití
Na všechny vodě odolné povrchy a předměty, stejně jako na podlahové krytiny, které jsou odolné vodě. Nepoužívat na podlahové krytiny ošetřené ošetřujícími
emulzemi.

Použití
1 dávka (dávkovací hlavice) = 25 ml

Běžný každodenní úklid
(vytírání / strojní úklid za mokra):
1 dávka k 8 litrům studené vody.

Běžný každodenní úklid (čištění povrchů):
½ dávky ke 4 litrům studené vody.

Mytí skla:
½ - 1 dávka k 8 litrům studené vody. (Doporučujeme nižší koncentraci!)
Okna umýt rozmývákem a stěrkou.
Nechat dobře uschnout.

Při lehkém až středním znečištění
je dostatečné poloviční dávkování.

Spotřeba na m²
Vytírání / strojní úklid za mokra / mytí skla: 0,04 - 0,31 ml
Čištění povrchů: 0,18 ml

 

nebespeci_vykricnik_kosoctverec
GHS 07, Varování (v koncentrátu);
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P280 Používejte ochranné brýle. P305/351/338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Složení (podle 648/2004/ES) Anionické tenzidy 10-15%, neionické tenzidy < 5%, pomocné látky, barviva, vonné látky (limonene, citral). Hodnota pH (koncentrátu): cca 10 hodnota pH (pracovního roztoku): cca 7,5

Balení: 1 litr dávkovací láhev / 6 ks v kartonu

Doplňkové parametry

Kategorie: Každodenní čištění podlah
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TS Avatar autora | 23.7.2021
Super největší spokokjenost
5
Avatar autora | 26.4.2021
ještě jsem nepracovala s kvalitnějším přípravkem, naprostá spokojenost