Tornado Koncentrát extra odmaštující a leštící prostředek na mytí oken a podlah

279 Kč / ks 230,60 Kč bez DPH 279 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Tornado koncentrát, silný čistící prostředek, rozpouštějící účinně tuky, nečistoty a nikotin. Vhodný také k profesionálnímu mytí skla. Koncentrovanější verze přípravku Tornado, v praktické lahvi s dávkovací odměrkou. Opravdu vysoce účinný prostředek, který oceníte při mytí oken a plastových rámů. Jednoduše, jednou vodou omyjete vše a potom stěrkou setřete roztok z okna a dosušíte savou utěrkou. Už žádné další leštění oken není potřeba, okna jsou lesklá beze šmouh. Vhodné také na mytí podlahy, kde je více nečistot a mastnost - chodby, dílny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tornado KONCENTRÁT

Koncentrovanější verze přípravku Tornado. V praktické lahvi s dávkovací odměrkou. 

  • Výkonný čisticí prostředek na rozpouštění mastnoty, špíny a nikotinu
  • Vysoká absorpce nečistot
  • Úsporný ve spotřebě
  • Příjemná vůně

Opravdu vysoce účinný prostředek, který oceníte při mytí oken a plastových rámů. Jednoduše, jednou vodou omyjete vše a potom stěrkou setřete roztok z okna a dosušíte savou utěrkou. Už žádné další leštění oken není potřeba, okna jsou lesklá beze šmouh. Vhodné také na mytí podlahy, kde je více nečistot a mastnost - chodby, dílny. 

Tornado koncentrát profesionální mytí oken i podlah za výbornou cenu

Tornado koncentrát je velmi účinný čisticí prostředek, který výborně odstraňuje všechny nečistoty. Jeho vynikající účinnost využijete pro mastné omyvatelné povrchy, ale i pro podlahové krytiny, které jsou odolné vůči vodě. Naprostý profesionál je Tornado koncentrát při umývání oken a plastových rámů. S tímto prostředkem už nebudete tuto málo oblíbenou činnost nikdy odkládat, ba naopak, začnete se na ni těšit, protože výsledek stojí opravdu za to. Okna i plastové rámy a parapety jednoduše umyjete, poté přebytečnou vodu setřete stěrkou a pro dosušení zbylých kapek použijete savou utěrku. Vhodný je pro profesionální mytí skel, jako jsou například obchodní výlohy, prosklené jednací prostory, skleněná zábradlí v obchodních centrech apod. Mytí jde velmi snadno a skla jsou vyleštěná. S čisticím prostředkem Tornado koncentrát odpadá další leštění oken, ta budou totiž dokonale lesklá a bez jakýchkoliv nevzhledných šmouh. Potěší vás i jeho příjemná vůně, která všechny povrchy krásně provoní čistotou.

Spotřeba je velice úsporná, jedná se totiž o koncentrát, proto je i ekonomicky výhodný. Součástí 1l balení je dávkovací hlavice – 1 dávka odpovídá 25ml koncentrátu. Pro vaši představu o dávkování použijete 1 dávku (25 ml) k 8 litrům studené (!) vody, hovoříme zde o běžném každodenním úklidu, jako je vytírání nebo úklid pomocí mycího stroje.

Pro mytí skla budete potřebovat ½ dávky (12,5 ml) k 8 litrům studené vody, zde by měla poloviční dávka bohatě stačit k lehkému až střednímu znečištění. Z litrového balení získáte tedy 80 dávek a při investici 260 Kč jste na ceně 3,3 Kč za jeden plný kbelík extra silného pomocníka, kterým omyjete v průměru 200 m2. Čisticí prostředek Tornado koncentrát by neměl chybět v žádné domácnosti ani výbavě pro profesionální úklid, protože jakmile ho jednou vyzkoušíte, z ruky už ho jen tak nedáte.

Tornado koncentrát
Silný čistící prostředek, který má i nečekané možnosti použití: "Výrobek používám na praní montérek, doporučuji všem. Cintlová" Tornádo totiž opravdu dobře odmastí. Je vhodné jak na mastné montérky, tak i prostěradla od olejů z masážních salónů. Vyprání poté je možné i v prostředku Arenas Perla, který je na praní mastných oděvů také velmi účinný.

Velmi silný čistící prostředek rozpouštějící účinně tuky, nečistoty a nikotin. Má vysokou schopnost odstraňovat nečistoty a je úsporný ve spotřebě. Má příjemnou vůni. Vhodný také k profesionálnímu mytí skla.

Oblast použití
Na všechny vodě odolné povrchy a předměty, stejně jako na podlahové krytiny, které jsou odolné vodě. Nepoužívat na podlahové krytiny ošetřené ošetřujícími
emulzemi.

Použití
1 dávka (dávkovací hlavice) = 25 ml

Běžný každodenní úklid (vytírání / strojní úklid za mokra): 1 dávka k 8 litrům studené vody.

Běžný každodenní úklid (čištění povrchů): ½ dávky ke 4 litrům studené vody.

Mytí skla:
½ - 1 dávka k 8 litrům studené vody. (Doporučujeme nižší koncentraci!)
Okna umýt rozmývákem a stěrkou.
Nechat dobře uschnout.

Při lehkém až středním znečištění je dostatečné poloviční dávkování.

Spotřeba na m²
Vytírání / strojní úklid za mokra / mytí skla: 0,04 - 0,31 ml
Čištění povrchů: 0,18 ml

 

nebespeci_vykricnik_kosoctverec
GHS 07, Varování (v koncentrátu);
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P280 Používejte ochranné brýle. P305/351/338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Před použitím si vždy přečtěte údaje a bezpečnostní upozornění na technickém a bezpečnostním listu. Toxikologické informační středisko: 224 91 92 93

Složení (podle 648/2004/ES) Anionické tenzidy 10-15%, neionické tenzidy < 5%, pomocné látky, barviva, vonné látky (limonene, citral). Hodnota pH (koncentrátu): cca 10 hodnota pH (pracovního roztoku): cca 7,5

Balení: 1 litr dávkovací láhev / 6 ks v kartonu

Doplňkové parametry

Kategorie: Každodenní čištění podlah
Hmotnost: 1.1 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VC Avatar autora | 14.12.2023
super přípravek
5
EC Avatar autora | 26.12.2021
Velmi spokojená, vyzkoušeno už mnohokrát.Dokonce velmi dobře odmaštuje tento výrobek montérky.
5
MK Avatar autora | 9.12.2021
Moc
5
TS Avatar autora | 23.7.2021
Super největší spokokjenost
5
Avatar autora | 26.4.2021
ještě jsem nepracovala s kvalitnějším přípravkem, naprostá spokojenost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: