Odstranění zápachu z výstroje sportovců

Sportovní helmy, výstroj a ochranné pomůcky na tělo jsou po sportovním výkonu od potu. Řešením, jak odstranit zápach a omýt pot z těchto věcí, jsou profesionální dezinfekce, které současně čistí.

Čistí výzbroj od potu.
Účinek proti bakteriím, plísním i virům.
Vyzkoušeno sportovci v Přerově! Tyto dezinfekce odstraní odér v helmě i z ramen a omyjí i vydezinfikují barely a lahve na pití. Za výbornou cenu.

Zápach v helmě - Nastříkejte Lerasept FP 408 a nechte uschnout. Dezinfekce je bezoplachová, zcela se odpaří. Lze použít bez starostí i na chrániče zubů.


Odér z ramen a jiné výstrojeLerasept L 420 nařeďte v poměru 1 dcl na 10 l (studené-vlažné) vody a nechte na výstroji působit 5-15 min. Poté opláchněte a nechte dobře uschnout. Z 1 l za 200 Kč naředíte 100 l účinného roztoku!


Dezinfekce a čištění šaten i sprch - Apesin SAN, dezinfekce účinná proti všem virům, bakteriím a plísním. Díky vysoké kyselosti odstraní vodní kámen ze sprch a WC. Použití na umytí celých šaten, skříněk, lavic atd. Schválená pro zdravotnická zařízení a veřejné prostory. Z 1 l naředíte až 65 l. 


Dezinfekce i na odřené ruce - Isolda disinfection skin desinfekční gel s vysokou účinností i když má nižší obsah alkoholu.


Čištění a dezinfekce lahví na pití a barelů
- Lerasept L 420Apesin FOODZ 1 l naředíte 65-100 l.  

Pouze dezinfekce bez oplachování, nechá se odpařit: Lerasept FP 408, dezinfikuje za 15 sekund.


Praní sportovního prádla profesionálním pracím práškem od Německého výrobce Arenas PERLA nebo Arenas Eco - ekologický prací gel na praní barevného i bílého prádla.

Zmíněné produkty jsou osvědčené také pro posilovny a fitness centra. Více doporučení v článku.