• 1 z 2
 

Foamer zpěnovač čisticích prostředků s napojením na hadici s vodou

 

Postřikovač s napojením na hadici. Snadné nanesení čisticích prostředků a dezinfekcí na velké plochy a stěny provozu. Zpěnovací pistole s nádobou na tvorbu pěny z čisticích prostředků. Připojí se rychlospojka mi k hadici s vodou. Nádoba se naplní čisticím prostředkem v koncentrátu a jednoduchým nastavením se zvolí výsledná koncentrace postřiku. Easy Foam 365+ je skvělým pomocníkem pro GASTRO i pro mytí aut.

Dostupnost Objednáno
Můžeme doručit do
21.10.2020
4 450 Kč / ks
5 384,50 Kč včetně DPH
Kód produktu 182
Značka Stockmeier Chemie
Kategorie Ředící láhve a pumpy
Položka byla vyprodána...
 

Postřikovač s napojením na hadici. Zpěnovací pistole s nádobou na tvorbu pěny z čisticích prostředků. Připojí se rychlospojkami k hadici se studenou nebo teplou vodou (podle potřeb čistidla). 

Nádoba se naplní čisticím prostředkem v koncentrátu a jednoduchým nastavením se zvolí výsledná koncentrace postřiku. Voda se automaticky namíchá s prostředkem podle požadované koncentrace. Pěna se nastříká na plochu a podlahy, nechá se vhodnou dobu působit a poté se smyje čistou vodou a stáhne stěrkami. Doporučujeme stěrky Kobra, které nabízíme. Easy Foam 365+ je skvělým pomocníkem pro GASTRO i pro mytí aut.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: