Foamer směšovací zpěnovač čisticích prostředků s napojením na hadici s vodou

4 290 Kč / ks 3 545,50 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Postřikovač s napojením na hadici. Snadné nanesení čisticích prostředků a dezinfekcí na velké plochy a stěny provozu. Zpěnovací pistole s nádobou na tvorbu pěny z čisticích prostředků. Připojí se rychlospojka mi k hadici s vodou. Nádoba se naplní čisticím prostředkem v koncentrátu a jednoduchým nastavením se zvolí výsledná koncentrace postřiku. Směšovací zpěnovač Easy Foam 365+ je skvělým pomocníkem pro GASTRO i pro mytí aut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač s napojením na hadici. Zpěnovací pistole s nádobou na tvorbu pěny z čisticích prostředků. Připojí se rychlospojkami k hadici se studenou nebo teplou vodou (podle potřeb čistidla). 

Nádoba se naplní čisticím prostředkem v koncentrátu a jednoduchým nastavením se zvolí výsledná koncentrace postřiku. Voda se automaticky namíchá s prostředkem podle požadované koncentrace. Pěna se nastříká na plochu a podlahy, nechá se vhodnou dobu působit a poté se smyje čistou vodou a stáhne stěrkami. Doporučujeme stěrky Kobra, které nabízíme. Směšovací zpěnovač Easy Foam 365+ je skvělým pomocníkem pro GASTRO i pro mytí aut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ředící láhve a pumpy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: