Coffexa Čisticí tablety do kávovaru 100 ks

499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH 5 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Profesionální čisticí tablety na kávovary a termosky. Pro odstranění kávových olejů a tuků, výluh a zbytků kávy a čaje. Vhodné pro automaty, kávovary se sítky nebo s filtry a espresa značek WMF, Saeco, DeLonghi, AEG, Melita, Bosh, Franke, Jura, Krups, Miele, Siemens, Solis atd.

100 ks tablet v balení. 1 tableta cca 2 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální čisticí tablety na kávovary a termosky.

Zásadité tablety rozpustí zbytky kávy a čaje. Šetrný k materiálům a těsnění, neobsahuje barviva ani vonné látky. Dbejte pokynů k čištění a jeho četnosti podle doporučení výrobce kávovaru. Po čištění příslušné díly dobře opláchnout pitnou vodou. Termosky naplnit horkou vodou, přidat jednu tabletu, nechat 30 minut působit a vypláchnout pitnou vodou.
Vhodné pro automaty na kávu, kávovary se sítky, s filtry a espresa a také na konvice na čaj a kávu a termosky značek WMF, Saeco, DeLonghi, AEG, Melita, Bosh, Franke, Jura, Krups, Miele, Siemens, Solis a mnohých dalších.

100 ks tablet v balení. 1 tableta cca 2 g.

Prosím dbejte stále pokynů k čištění v návodu k použití vašeho kávovaru. Při správném použití jsou Coffexa-clean-Tab2 vhodné pro všechny na trhu běžné kávovary a espresa. Nepoužívat na povrchy a součásti, které jsou citlivé na alkálie.


Použití
Prosím dbejte stále pokynů k čištění a jeho četnosti podle doporučení výrobce vašeho kávovaru. Čištění se provádí podle návodu k použití vašeho kávovaru. Každodenní čištění kávovaru zabrání usazování kávových tuků, které žluknutím mohou negativně ovlivňovat aroma nápoje. Po čištění příslušné díly dobře opláchnout pitnou vodou.
Čištění konvic na kávu, čaj a termosek: Nádobu naplnit horkou vodou, přidat jednu tabletu, nechat 30 minut působit a následně vypláchnout pitnou vodou.

Složení (podle 648/2004/ES)
Bělící prostředky na bázi kyslíku > 30%, fosfáty 15 - 30%, neionické tenzidy < 5%, fosfonáty < 5%.
Hodnota pH (1% vodného roztoku): cca 10

Spotřeba
Spotřeba chemie je závislá na specifických podmínkách v objektu a způsobu používání kávovaru. Průměrná spotřeba je jedna tableta na čištění.

GHS 05, Nebezpečí (v koncentrátu);

nebespeci_ziravy
H318 Způsobuje vážné poškození očí. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide (INCI).

(2 dózy à 100 tablet v kartonu)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně, GASTRO a potravinářství
Hmotnost: 0.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 11.4.2021
Výrobek je velmi kvalitní, dobra cena všechno funguje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: