Coffexa Čisticí tablety do kávovaru 100 ks

416 Kč / ks 343,80 Kč bez DPH 4,20 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Profesionální čisticí tablety na kávovary a termosky. Pro odstranění kávových olejů a tuků, výluh a zbytků kávy a čaje. Vhodné pro automaty, kávovary se sítky nebo s filtry a espresa značek WMF, Saeco, DeLonghi, AEG, Melita, Bosh, Franke, Jura, Krups, Miele, Siemens, Solis atd.

100 ks tablet v balení. 1 tableta cca 2 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální čisticí tablety na kávovary a termosky.

Zásadité tablety rozpustí zbytky kávy a čaje. Šetrný k materiálům a těsnění, neobsahuje barviva ani vonné látky. Dbejte pokynů k čištění a jeho četnosti podle doporučení výrobce kávovaru. Po čištění příslušné díly dobře opláchnout pitnou vodou. Termosky naplnit horkou vodou, přidat jednu tabletu, nechat 30 minut působit a vypláchnout pitnou vodou.
Vhodné pro automaty na kávu, kávovary se sítky, s filtry a espresa a také na konvice na čaj a kávu a termosky značek WMF, Saeco, DeLonghi, AEG, Melita, Bosh, Franke, Jura, Krups, Miele, Siemens, Solis a mnohých dalších.

100 ks tablet v balení. 1 tableta cca 2 g.

Prosím dbejte stále pokynů k čištění v návodu k použití vašeho kávovaru. Při správném použití jsou Coffexa-clean-Tab2 vhodné pro všechny na trhu běžné kávovary a espresa. Nepoužívat na povrchy a součásti, které jsou citlivé na alkálie.


Použití
Prosím dbejte stále pokynů k čištění a jeho četnosti podle doporučení výrobce vašeho kávovaru. Čištění se provádí podle návodu k použití vašeho kávovaru. Každodenní čištění kávovaru zabrání usazování kávových tuků, které žluknutím mohou negativně ovlivňovat aroma nápoje. Po čištění příslušné díly dobře opláchnout pitnou vodou.
Čištění konvic na kávu, čaj a termosek: Nádobu naplnit horkou vodou, přidat jednu tabletu, nechat 30 minut působit a následně vypláchnout pitnou vodou.

Složení (podle 648/2004/ES)
Bělící prostředky na bázi kyslíku > 30%, fosfáty 15 - 30%, neionické tenzidy < 5%, fosfonáty < 5%.
Hodnota pH (1% vodného roztoku): cca 10

Spotřeba
Spotřeba chemie je závislá na specifických podmínkách v objektu a způsobu používání kávovaru. Průměrná spotřeba je jedna tableta na čištění.

GHS 05, Nebezpečí (v koncentrátu);

nebespeci_ziravy
H318 Způsobuje vážné poškození očí. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide (INCI).

(2 dózy à 100 tablet v kartonu)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně, GASTRO a potravinářství
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 11.4.2021
Výrobek je velmi kvalitní, dobra cena všechno funguje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení