Coffexano CIT odvápňovač varných konvic a kávovarů

185 Kč / ks 152,90 Kč bez DPH 185 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Odvápňovač varných konvic a kávovarů. Šetrný k materiálům, plastům a těsnění, neobsahuje barviva ani vonné látky. Rychle odstraňuje vápenné usazeniny a na ně vázaná znečištění. Tím jsou splněny požadavky na funkčnost přístroje, zachování jeho hodnoty a hygienu. Pravidelné používání zabraňuje dalšímu usazování vápníku.

Vhodný pro všechny na trhu běžné a profesionální kávovary, espresa a kuchyňské přístroje, várnice, termosy, varné konvice. Cofexano cit je výborný pomocník.

  • Velmi účinný na vodní kámen
  • Šetrný k plastům a těsnění kávovarů
  • Ideální na odstranění vodního kamene z varných konvic
  • Bez octového zápachu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coffexano - cit je profesionální odvápňovač kávovarů a varných konvic. Složení výrobku je šetrné k materiálům kávovarů a neobsahuje barviva a vonné látky.

Tím jsou splněny požadavky na kvalitní čištění přístroje, zachování jeho funkčnosti, hodnoty a hygieny. Pravidelné používání zabraňuje dalšímu usazování vápníku. Vhodný pro všechny na trhu běžné a profesionální kávovary, espresa a kuchyňské přístroje, várnice, termosy, varné konvice.

Z 1 l Coffexano získáte až 20 dávek. 

buton uklizej chytre

Kyselinou citronovou nebo octem váš kávovar nečistěte! Zničíte si těsnění.

Používá se 50–100 ml k 1 litru vody. V případě silného nánosu vodního kamene zvyšte koncentraci. Nádrž na vodu naplňte roztokem. Zapněte odvápňovací program, resp. roztok nechte protéct výtokem horké vody a pro lepší účinek nechte krátce působit. V případě potřeby postup opakujte. Vypláchněte řádně čistou vodou.

Varování. Složení: Organické kyseliny, aditiva. Hodnota pH (koncentrátu): cca 1,5. Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P280 Používejte ochranné brýle. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Před použitím si vždy přečtěte údaje a bezpečnostní upozornění na technickém a bezpečnostním listu. Toxikologické informační středisko: 224 91 92 93.

nebespeci_vykricnik_kosoctverec

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #cistenikavovaru #odvapnenikaovaru #kavovar #cofexano #cofexa #coffecano #kyselinacitronova

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe kuchyně
Hmotnost: 1.1 kg
Balení: 1 l
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.1.2022
+ Levný odvápňovač udělá stejnou práci jako drahý. Jsem spokojená.

5
KB Avatar autora | 3.12.2021
Naprosto spokojen , rozumná cena...
5
MM Avatar autora | 20.3.2021
Naprosto perfektní výrobek za super cenu Nemá to chybu
5
TH Avatar autora | 22.1.2021
Maximální spokojenost, výborný pomocník do domácnosti. Skvělí poměr cena/množství.
5
ZB Avatar autora | 1.10.2020
Velmi...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: