Coffexano CIT odvápňovač varných konvic a kávovarů

181 Kč / ks 149,60 Kč bez DPH 181 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2022

Odvápňovač varných konvic a kávovarů. Šetrný k materiálům, plastům a těsnění, neobsahuje barviva ani vonné látky. Rychle odstraňuje vápenné usazeniny a na ně vázaná znečištění. Tím jsou splněny požadavky na funkčnost přístroje, zachování jeho hodnoty a hygienu. Pravidelné používání zabraňuje dalšímu usazování vápníku.

Vhodný pro všechny na trhu běžné a profesionální kávovary, espresa a kuchyňské přístroje, várnice, termosy, varné konvice. Cofexano cit je výborný pomocník.

  • Velmi účinný na vodní kámen
  • Šetrný k plastům a těsnění kávovarů
  • Ideální na odstranění vodního kamene z varných konvic
  • Bez octového zápachu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coffexano - cit je profesionální odvápňovač kávovarů a varných konvic. Složení výrobku je šetrné k materiálům kávovarů a neobsahuje barviva a vonné látky.

Tím jsou splněny požadavky na kvalitní čištění přístroje, zachování jeho funkčnosti, hodnoty a hygieny. Pravidelné používání zabraňuje dalšímu usazování vápníku. Vhodný pro všechny na trhu běžné a profesionální kávovary, espresa a kuchyňské přístroje, várnice, termosy, varné konvice.

Z 1 l Coffexano získáte až 20 dávek. 

buton uklizej chytre

Kyselinou citronovou nebo octem váš kávovar nečistěte! Zničíte si těsnění.

Používá se 50–100 ml k 1 litru vody. V případě silného nánosu vodního kamene zvyšte koncentraci. Nádrž na vodu naplňte roztokem. Zapněte odvápňovací program, resp. roztok nechte protéct výtokem horké vody a pro lepší účinek nechte krátce působit. V případě potřeby postup opakujte. Vypláchněte řádně čistou vodou.

Varování. Složení: Organické kyseliny, aditiva. Hodnota pH (koncentrátu): cca 1,5. Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P280 Používejte ochranné brýle. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Před použitím si vždy přečtěte údaje a bezpečnostní upozornění na technickém a bezpečnostním listu. Toxikologické informační středisko: 224 91 92 93.

nebespeci_vykricnik_kosoctverec

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #cistenikavovaru #odvapnenikaovaru #kavovar #cofexano #cofexa #coffecano #kyselinacitronova

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe kuchyně
Hmotnost: 1.1 kg
Balení: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.1.2022
+ Levný odvápňovač udělá stejnou práci jako drahý. Jsem spokojená.

5
KB Avatar autora | 3.12.2021
Naprosto spokojen , rozumná cena...
5
MM Avatar autora | 20.3.2021
Naprosto perfektní výrobek za super cenu Nemá to chybu
5
TH Avatar autora | 22.1.2021
Maximální spokojenost, výborný pomocník do domácnosti. Skvělí poměr cena/množství.
5
ZB Avatar autora | 1.10.2020
Velmi...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení