Smeták na mytí s průtokem vody a gumovým okrajem, Kobra

Cena pro registrované
Značka: Kobra
1 001,90 Kč / ks 828 Kč bez DPH
Skladem
délka ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Smeták na mytí s průtokem vody a gumovým zaobleným okrajem, velikost 26,5 x 9 cm, Kobra kartáč na mytí 26,5x9 cm. Smeták na mytí auta, podlahy, měkký. Vysoká životnost. Štětiny nevypadávají, jsou štěpené, díky tomu dobře myjí i jemné nečistoty a prach a rozmývají čistidlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smeták na mytí s průtokem vody a gumovým okrajem, 26,5 cm, Kobra kartáč 26,5x9 cm. Smeták na mytí auta, podlahy, měkký. Vysoká životnost. Štětiny nevypadávají. Jsou štěpené, díky tomu dobře myjí i jemné nečistoty a prach a rozmývají čistidlo.

Pro jemné až středně hrubé znečištění

Na všechny hladké povrchy.

Odolné do 134 °C. Schválené pro použití v potravinářství.

Pro zobrazení cen se registrujte a vyčkejte na naše potvrzení registrace. Registrací do e-shopu získáte přístup k neveřejným cenám produktů a možnost jejich objednání už od jednoho kusu. Ceny nejsou veřejné, děkujeme za pochopení.  

Pro kompletní nabídku se podívejte na katalog  - Katalog Brimi-2020-Kobra

Na produkty Kobra se nevztahují slevy ani doprava zdarma. Produkty Kobra budou zasílány zpravidla odděleně od čisticích prostředků. Dopravné je na Kobru jednotné pro všechny zásilky dle obchodních podmínek. V případě drobného zboží budou podmínky dopravy upraveny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: