Balíček čištění a údržba kávovarů Coffexa čistící tablety do kávovaru a odvápňovače kávovaru

Akce
Značka: Kiehl
–5 %
brimi Akce kavovovat2
684,80 Kč –5 % 650 Kč / ks 537,20 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Čištění a údržba kávovarů. Profesionální balíček čisticí tablety na kávovary a termosky - 100 ks a odvápňovač kávovarů 1L pro 20 odvápnění. Pro automaty, kávovary se sítky nebo s filtry a espresa značek WMF, Saeco, DeLonghi, AEG, Melita, Bosh, Franke, Jura, Krups, Miele, Siemens, Solis atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkty pro profesionální čištění domácích i profesionálních kávovarů.

Coffexano CIT - Odvápňovač bez octového zápachu, šetrný k platům a těsněním. 1l balení na asi 20 odvápnění.

Coffexano Cit - odvápňovač kávovaru šetrný k plastům a těsněním kávovaru.

Odvápňovač varných konvic a kávovarů. Šetrný k materiálům, plastům a těsnění, neobsahuje barviva ani vonné látky. Rychle odstraňuje vápenné usazeniny a na ně vázaná znečištění. Tím jsou splněny požadavky na funkčnost přístroje, zachování jeho hodnoty a hygienu. Pravidelné používání zabraňuje dalšímu usazování vápníku.

Vhodný pro všechny na trhu běžné a profesionální kávovary, espresa a kuchyňské přístroje, várnice, termosy, varné konvice. Cofexano cit je výborný pomocník. 1l balení (asi 20 dávek).

  • Velmi účinný na vodní kámen
  • Šetrný k plastům a těsnění kávovarů
  • Ideální na odstranění vodního kamene z varných konvic
  • Bez octového zápachu

Coffexa Clean Tab2 - Tablety na čištění kávovarů. 100 ks tablet. 1 tableta cca 2 g.

Coffexa clen tab2 - Profesionální čisticí tablety do kávovarů a termosky

Zásadité tablety rozpustí zbytky kávy a čaje. Šetrný k materiálům a těsnění, neobsahuje barviva ani vonné látky. Dbejte pokynů k čištění a jeho četnosti podle doporučení výrobce kávovaru. Po čištění příslušné díly dobře opláchnout pitnou vodou. Termosky naplnit horkou vodou, přidat jednu tabletu, nechat 30 minut působit a vypláchnout pitnou vodou. 100 ks tablet v balení.

Vhodné pro automaty na kávu, kávovary se sítky, s filtry a espresa a také na konvice na čaj a kávu a termosky značek WMF, Saeco, DeLonghi, AEG, Melita, Bosh, Franke, Jura, Krups, Miele, Siemens, Solis a mnohých dalších.

Nezapomeňte na pratelné utěrky (nejsou součástí balíčku), které snesou vysokou teplotu parní trysky na otření zbytků mléka - Coffee Towel od Chicopee.

Prosím dbejte stále pokynů k čištění v návodu k použití vašeho kávovaru. Při správném použití jsou Coffexano CIT a Coffexa-clean-Tab2 vhodné pro všechny na trhu běžné kávovary a espresa. 

#cistenikavovaru #odvapnovackavovaru #tabletynakavovar

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: