Mytí příbytků mazlíčků, psů a koček

Jak jednoduše odstranit zápach po psech, kočkách a domácích mazlíčcích v teráriu či kleci?

Klece, terária, kotce:

Abyste dokázali dobře omýt zápach, je vhodné zvolit profesionální prostředek Apesin SAN. Jedná se o kyselou dezinfekci, která je schválená i do zdravotnického prostředí.  Apesin SAN nařeďte podle návodu a omyjte podlahy, kachličky, kotce nebo klece od drobných hlodavců.

Apesin SAN rozpustí zbytky moči, zničí mikroorganismy, které zápach způsobují a omyje příbytky křečků, králíků nebo morčat apod. Velmi dobře naředěný odstraňuje bakterie a viry. Po chvíli působení klece či terária důkladně omyjte vodou. Protože je přípravek na čištění na bázi kyseliny mléčné, jedná se o šetrný produkt bez chlóru či jiných nebezpečných látek, které by mohly zvířatům dělat problémy. Tento prostředek využijete i pro mytí celé koupelny a WC.

Recenze od zákazníka produktu Apesin SAN (Andrea, 7.3.2021): 

A"Máme chvíli , už při prvním použití krásně odstranil nežadoucí pachy po kočkach, mastnotu v kuchyni a příjde mi ,že i chlupy se tolik nedrží na nábytku. Ještě testujeme ,ale za mě je skvělí, nahradí spoustu zbytečných a predražených prostředků do domácnosti."
 

Brimi_baner_zvirata2

Sedačky, koberce, terasy, podlahy:

Čištění sedaček, koberců, polstrování židlí a jiných textilních materiálů zvládnete výborně Rivamatem. Rivamat je ekologický profesionální čistič zažrané špíny - jak na kobercích a gauči, tak také podlah (dlažba, kámen, terasy, vinylové podlahy). Budete překvapeni, co ekologický přípravek Rivamat zvládne očistit. 

Podlahy  - mytí s vůní:

Rivamat je ekologický - bez přidaných parfémů. Chcete-li zvolit prostředek na podlahy s jemnou vůní, můžete vybrat z produktů Torvan, Veriprop nebo Keradet. Oblíbenou vůní - jemnou mýdlovou je Veriprop. Torvan je se svěžejší vůní. Keradet je hlavně pro lesklé podlahy (lesklé dlažby, mramor).

Všechny tyto voňavé přípravky mají v 1l balení praktický dávkovací uzávěr, proto Vám vystačí dlouhou dobu a krásně při tom provoní prostor a omyje podlahy všeho druhu. Na parkety a přírodní dřevo použijte Parketto - CLEAN

 

Čištění kotců, klecí a terárií - Brimi