Balíček bezvadná ZMRZLINA

–5 %
zmrzlina web 2
3 276,80 Kč –5 % 3 099 Kč / ks 2 561,20 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Startovací balíček před sezónou. Doporučené dezinfekční a čisticí prostředky pro sanitaci zmrzlinového stroje a přípravny stánku či výdejního okénka. 

Vše na dobrý start sezóny - vše, co během čištění využijete - profesionální čisticí prostředky schválené pro potravinářské prostředí. Jen tak bude výsledná zmrzlina bezvadná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučené dezinfekční a čisticí prostředky pro sanitaci zmrzlinového stroje a přípravny stánku či výdejního okénka. 

Vše v jednom startovacím balíčku za výhodnou cenu:

Mytí a dezinfekce v jednom kroku. Zásaditá dezinfekce L420 rozpouští tuky a bílkoviny a tím je ideální také pro mytí zmrzlinového stroje. Proti virům, plísním i bakteriím působí během 5-15 minut při 1-2,5% koncentraci. Dezinfekce je bez chlóru, vůně či zápachu, šetrná k povrchům a dokonce leští nerez.  Zásaditá dezinfekce šetrná k povrchům a plastům stroje. Vhodná na polykarbonát, těsnění stroje a všechny plasty či běžně používané kovy v kuchyních. 

Rychlá bezoplachová alkoholová dezinfekce. Během 15 sekund působí proti virům, bakteriím i plísním. Neoplachuje se ani z povrchů určených pro potraviny, odpaří se. Dez­infikuje a leští. Jedná se o čistě alkoholovou směs, proto dezinfikova­né plochy mohou po uschnutí přijít do kontaktu s potravinou. Zamezuje rezistenci mikroorganismů. Vhod­ná pro všechny materiály i plasty a těsnění odolné vůči alkoho­lu (nepoužívejte na polykarbonát např. u tříšťovačů – ten čistěte Lerasept L420 nebo Apesin FOOD). Neředí se, je v 750 ml balení se sprejem a v 10l kanystru pro doplnění spreje. 

Dezinfekce kyselá. Ponořit díly stroje a náčiní na přípravu zmrzliny na 15 min. do dezinfekčního roztoku. Dezinfekci provádějte preventivně jednou týdně – vystřídejte jeden den místo Lerasept L 420 

ekologický koncentrovaný mycí prostředek na nádobí. Bez barviv a vonných látek, se silnou odmašťující silou, ale šetrný k pokožce rukou. Výborně myje všechno nádobí a je vhodný k mytí i povrchů a podlahy v kuchyni. Malé množství od 2,5 ml nařeďte do 5 litrů teplé vody pro mytí ve dřezu. Disoman naředěný do láhve v poměru 1:4 s vodou je plnohodnotnou náhradou běžných mycích přípravků také na černé nádobí.  

Alkoholová dezinfekce na ruce s kompletním a rychlým účinkem proti všem virům, bakteriím i plísním. Lerasept HD je bez přidané vůně, je vhodný do potravinářství. Má zvlhčující složky, proto nevysušuje pokožku.  

  • 500 ml kontrola správného čištění BioFinder ...než přijde hygiena a zkusí sama

Nástroj ke kontrole provedené sanitace a kvalitní hygieny. Za 30 sekund - bez čekání na výsledky stěrů a dlouhé kultivace - zjistíte, zda je povrch čistý bez mikroorganismů, plísní a bakterií. BioFinder odhalí mikroorganismy, které způsobují onemocnění z potravin jako Listeria monocytogenes, Salmo­nella spp., Escherichia coli, Staphylococcus aureus a Cronobacter sakazakii nebo působí kažení potra­vin - Pseudomonas spp. a jiné. BioFinder - test kvality provedené dezinfekce - naneste na povrch, nezačnou-li se během 30 sekund až 1 minuty tvořit malé bublinky, je vše v pořádku čisté. Malé bublinky v roztoku znamenají, že je plocha nedostatečně dezinfikovaná a je potřeba dezinfekční proces opakovat. BioFinder po použití z plochy omyjte vodou.

K výběru jsou z hrubší či jemnější struktury. Hlavní výhodou je, že utěrky Chicopee vydrží až 360 vyvářek v pračce nebo dezinfekci uvedenými přípravky. Díky tomu budete mít každý den zcela čistou utěrku.

Další doporučení najdete v článku Kompletní čištění zmrzlinového stroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: